دوست دارید بدانید چگونه می توانید به صورت مخفی و ناشناس آنلاین بمانید؟ نیاز به حفظ حریم خصوصی به هنگام تبادل اطلاعات و پیام ها و حتی اطلاعات شخصی بسیار مهم است. امروز با دنیایی با پیشرفت سریع تکنولوژی، این نگران همچنان در حال افزایش است. به نظر جامعه انسانی همیشه زیر تیغ خطر نفوذ به حریم خصوصی است مادامی که از تلفن های همراه، کامپیوترها و دستگاه های ارتباطی دیگر استفاده می کند. به عنوان یک مثال، شهروندان در سراسر جهان با امکان ردیابی اطلاعات مبادله شده اشان توسط دولت های حاکم بسیار آشفته شده اند. ناشناس ماندن در فضای مجازی بسیار مشکل می باشد مگر اینکه شما از یک VPN استفاده کنید. در اکثر مواقع، مردم می توانند اجازه دسترسی به اطلاعات خود را به مقامات بدهند. این به آنها امنیت از هکر ها و دزدان امنیتی خواهد داد که بخشی از نگرانی کاربران است. هکر ها در جست و جو های خود به دنبال اطلاعات حساسی مانند رمز عبور، اطلاعات کارت اعتباری و غیره باشند. این باعث نگرانی هر دو گروه کاربران عادی و کسانی که در فضای مجازی به دنبال کسب و کار هستند را شامل می شود. این یک اشتباه است که کاربران عادی فکر می کنند اطلاعات ارزشمندی برای دزدان سایبری ندارند. این یکی از دلایل مهم افزایش سرقت هویت در سال گذشته است. از طریق VPN هر کاربر می تواند فرصتی برای ناشناس ماندن در فضای وب داشته باشد.

قوانین و برنامه های کاربردی؛ فایروال و آنتی ویروس

فیلتر شکن ناشناس

فیلتر شکن

اینها به تنهایی از شما به اندازه کافی از حریم خصوصی آنلاین حمایت نمی کنند. اگر چه قوانین تصویب شده باعث می شود در صورت ردیابی و نفوذ به حریم خصوصی بتوان مجرم را مورد تعقیب قرار داد اما تعقیب و اثبات این جرایم بسیار طولانی و پر هزینه است. از سوی دیگر، برخی از برنامه های خاصی که شما بر روی گوشی یا تبلت تان نصب می کنید می تواند به صورت جاسوس عمل کرده و اطلاعات و فعالیت های شما رو برای مقصد مورد نظر ارسال کند. از طرف دیگر شما می تواند با نصب فایروال ها و آنتی ویروس ها بر روی دستگاه های هوشمند و رایانه خود با اضافه کردن لایه های امنیتی دسترسی دیگران و برنامه های مخرب را محدود تر نمایید. ابزار های فایروال و آنتی ویروس مسلما مفید هستند اما همانطور که قبل هم گفتیم امنیت ۱۰۰ درصدی را نمی توانند تامین کنند.

چگونه با فیلتر شکن به صورت ناشناس آنلاین بمانیم؟

VPN دارای درک درستی از نیاز به حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات است و برای همین منظور نیز طراحی شده است. مخفی ماندن در هنگام آنلاین بودن با در خواست یک IP جدید از ارائه دهندگان خدمات VPN برتر می تواند کمک بزرگی باشد. این پوششی است برای هویت واقعی شما در هنگام گشت و گذار در فضای مجازی!
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن