تنها چند روز بعد از راه اندازی netflix در کشور اندونزی برخی فیلم های این شبکه در این کشور ممنوع شدند. LSF یا موسسه سانسورینگ Lembaga یا Censorship Agency اندونزی نگرانی های خود را در رابطه با فهرست فیلم های این سرویس پخش که نیاز به سانسور بسیار زیاد دارد بیان کرده است. به گفته ی رییس این آژانس ، آقای Ahmad Yani Basuki یک سری فیلم ها هستند که قبلا حتی در سینماهای ما ممنوع بوده اند ولی حالا در این سرویس پخش نمایش داده می شوند. این موسسه نام فیلم خاصی را نگفته است اما گفته که برخی از فیلم ها برای فرهنگ اندونزی مناسب نیستند و بسیاری از فیلم ها یا ممنوع شدند، یا اینکه بشدت سانسور شده اند، مخصوصا صحنه هایی که خشونت زیادی در آن وجود دارد یا توهین به مقدسات، صحنه های بازی قمار و صحنه های نامناسب جنسی در آن دیده می شود. قبل از اینکه فیلمی بتواند در اندونزی به نمایش گذاشته شود، طبق قانون شماره ۳۳/۲۰۰۹ که توسط LSF صادر شده و تحت نظارت آن می باشد، استودیوی این فیلم باید سانسورهای کامل را روی آن اعمال کرده باشد. احمد گفته که netflix همچین نامه ای را از ما دریافت نکرده است. وی در ادامه گفت:
“بدون اینکه بخواهیم اقدام خاصی صورت دهیم، وزارت اطلاعات و ارتباطات کشور اندونزی این سرویس را مسدود خواهد کرد.”
netflix برای رفع این مسدودیت باید به دنبال نامه ای از Communications and Informatics Ministry یا وزارت اطلاعات و ارتباطات به عنوان مجوز باشد. در حال حاضر نظر احمد و سازمان LSF اجرایی نشده است. سخنگوی وزارت Tech in Asia یا فناوری آسیا گفته است که هیچ هشدار رسمی از LSF برای اجرای این مسدودیت دریافت نکرده ایم. اندونزی همچنین یک سری سایت ها را نیز مسدود کرده است. Reddit و پلت فرم های ویدیویی از جمله Vimeo در این کشور مسدود می باشد. دولت این کشور یک سری مذاکرات را با Vimeo صورت داده است که طی آن ممکن است این سرویس رفع مسدودیت شود. اما طی این مذاکره Vimeo از یک سری خواسته های دولت اندونزی سرباز زده است و قبول نکرده که یک سری محتویات را کنار بگذارد. netflix نیز گفته است که هیچگونه پی گیری برای رسیدن به معیارهای این کشور صورت نداده است و تکذیب کرده که با اعمال سانسور در محتویات سرویسش دنبال دلجویی از این کشور باشد. هفته ی گذشته این سرویس اعلام کرد که قرار است شبکه ی netflix را در بیش از ۱۳۰ کشور بزرگ جهان به جز چین و تعدادی از مناطق جنگ زده گسترش دهد که وب سایت ما ( نایس وی پی ان ) نیز آن مقاله یا خبر را در قالب موضوع ” netflix در سراسر جهان به جز چین عرضه می‎شود ” منتشر کردیم که جزییات کامل در این خبر درج شده است.

خرید vpn برای دسترسی به netflix

همانطور که مطالعه کردید وب سایت نتفلیکس ( netflix ) در کشور اندونزی هم قرار است مسدود شود و شهروندان اندونزی توانایی دسترسی به این وب سایت ها را نداشته باشند که دلایل خاص خودش را دارد که گزیده ای از آن ها در بالا گفته شد ، ولی افرادی که واقعاً نیاز به دسترسی به این وب سایت را دارند چه کاری باید انجام دهند ؟
خرید vpn برای netflix

خرید vpn برای نتفلیکس

  همانطور که می دانید بهترین و به صرفه ترین روش برای دسترسی به وب سایت های مسدود شده خرید فیلتر شکن است ، پس این موضوع برای شهروندان این کشور نیز صدق می کند و آن ها می توانند با خرید vpn برای مثال از کشور آمریکا ، یکی از شهروندان آمریکا محسوب شوند و از آن جایی که Netflix ( نتفلیکس ) برای شهروندان آمریکا مسدود نیست ، از خدمات این وب سایت استفاده ی لازم را ببرند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن