این خواسته همه کاربران است که هنگام استفاده از اینترنت، حریم خصوصی آنها حفظ شود، اما کاربران باید به این درک و دانش برسند که استفاده از اینترنت به معنای انتشار اطلاعات شخصی است. هر خرید آنلاین، هر جست و جو، هر چک کردن ایمیل و فعالیت های دیگر، انتشار اطلاعات شخصی شماست و اگر هکری شما را زیر نظر داشته باشد به سادگی می تواند این اطلاعات را به چنگ بیاورد. کاربران زیادی شکایت هایی پیرامون دزدیده شدن اطلاعات شخصی شان دارند و این آمار هر روز در حال گسترش است. ما تنها راه مقابله با این تهدیدات را وی پی ان کریو و فیلتر شکن می دانیم! VPN برای انتقال اطلاعات بین سیستم فرستنده و سیستم گیرنده، در طول شبکه اقدام به ایجاد یک تونل می کند. در تمامی طول این تونل، اطلاعات با رمزنگاری پیشرفته از سایر کاربران ایمن نگه داشته می شود، در انتها و هنگام رسیدن اطلاعات به مقصد، داده ها از حالت رمز نگاری شده بیرون آمده و به صورت عادی در اختیار کاربر مقصد قرار می گیرد، به این روش در تمامی زمان انتقال داده ها توسط اینترنت، اطلاعات غیر قابل دسترس و دزدیده شدن هستند.
  • فیلتر شکن کریو سرویسی فراتر از خدمات امنیتی
در میان بسیاری از کاربران، VPN یعنی حذف محدودیت ها و دسترسی کامل و آزاد به اینترنت است. در اصل، در میان بسیاری از کاربران عمومی اینترنت VPN به همین منظور مورد استفاده قرار می گیرد، دسترسی به سایت هایی که دارای محدودیت های جغرافیایی هستند ( مانند سایت های محبوب Netflix و HULU) یا سایت هایی که توسط ISP ها فیلتر شده اند با استفاده از VPN ممکن است.
خرید vpn برای عبور از محدودیت

Buy VPN

تصور کنید برای تجارت به کشور دیگری رفته اید، ارسال فرم ها و قرار داد ها توسط اینترنت چقدر می تواند راحت ولی در عین حال خطرناک باشد؟! استفاده از اینترنت بدون وی پی ان برای مقاصد تجاری مانند یک شمشیر دو لبه است. علاوه بر امکانات و راحتی بسیار زیاد، می تواند خطرات بسیار جدی برای شرکت ها و تاجران داشته باشد. در قسمت بعد به موضوع استفاده از VPN در صنعت خواهیم پرداخت و خواهیم گفت که VPN چگونه برای تاجران مفید خواهد بود.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن