حریم شخصی‌تان بیش از هر وقت دیگری در معرض خطر است، تیم تحقیق و توسعه‌ی ما جدیداً موردی کشف کرده است که افتضاح جستجوی AOL در مقابل آن ناچیز است. این کشف را باید به عنوان هشداری جدی و ضروری در نظر بگیرید. اگر جستجوهای گوگل توسط یک VPN ( فیلتر شکن ) یا Tor انجام نشوند این خطر وجود دارد که جستجوهای شما عمومی شوند و به آدرس اینترنتی تان ( IP ) ربط داده شوند. تقریباً همه می‌دانند که خیلی از شرکت‌ها کاربران را در وب ردگیری می‌کنند. این نوع از ردگیری به تجارتی اینترنتی تبدیل شده است و توسط آن حجم عظیمی از اطلاعات شخصی استخراج و فروخته می‌شود یا برای ردگیری دوباره‌ی کاربران از آن‌ها استفاده می‌شود. عموماً بیشتر کاربران نگران این نوع از ردگیری نیستند، چون این کار مخفیانه و به دور از چشمان بیشتر افراد جامعه صورت می‌گیرد با این حال ما چیزی کشف کردیم که شاهدی زنده بر در خطر بودن حریم شخصی ما است. حداقل یک وبسایت شناسایی شده است که ترافیک جستجوی شما را به صورت کامل در دسترس عموم، از جمله عنکبوت‌های گوگل قرار می‌دهد. این شرکت نیز شرکت بی‌اعتباری نیست، در عوض شرکتی است که در بخش‌های مختلف اینترنتی از آن استفاده شده است. هشدار: ما به نام یا لینک وبسایت نام برده شده اشاره نخواهیم کرد زیرا بر این باوریم که انجام چنین کاری احتمال آسیب زدن به زندگی افراد زیادی را دارد. با این حال اسکرین‌شات‌هایی برای‌تان فراهم کرده‌ایم که مثال‌هایی از آسیب‌هایی که این وبسایت می‌تواند به کاربران وارد کند را نشان دهیم. این وبسایت URL ها، ارجاع‌کننده‌ی URL ها، و جستجوی گوگل برای تمام سایت‌هایی که رویشان فعال است را ردگیری می‌کند. سپس صفحه‌هایی می‌سازد که جستجوهای کاربر را به همراه IP‌ اش نشان می‌دهد. گوگل سپس این صفحه‌ها را ایندکس می‌کند و یافتن IP و ارتباط دادن آن به جستجوهای کاربر را در معرض دید همه می‌گذارد. در زیر به مثالی اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد این اتفاق می‌تواند حریم شخصی شما را نقض کند. بیشتر افراد موافق خواهند بود که گرچه تعداد زیادی از این جستجوها بی‌ضررند، اما بعضی از آن‌ها با انتظار حریم شخصی انجام شده‌اند. وقتی که عکس‌ها را مشاهده می‌کنید تصور کنید که IP خودتان را در گوگل جستجو کنید و این رکوردها را ببینید. سپس تصور کنید که شخص دیگری IP شما را جستجو کنید. همانطور که لیل فلیپ گفته است:
بازی را باخته‌اید
این اطلاعات از صفحهات مختلف وبسایت ذکر شده جمع‌آوری شده‌اند. اطلاعات قابل تشخیص برای حفظ حریم شخصی جستجو کنندگان خط خورده‌اند.   جستجو‌های موتورهای جستجو و URL ارجاع‌دهنده لیست شده‌اند. از این اطلاعات برای پیدا کردن جستجوها و سایت‌هایی که مشاهده کرده‌اید می‌توان استفاده کرد. یکی از تصورات غلط این است که راه حل این قضیه تلاش برای تعطیل کردن سایت ذکر شده است. اما این سایت فقط یکی از سایت‌هایی است که این کار را انجام می‌دهد. ممکن است سایت‌های زیاد دیگری نیز باشند که به همین صورت کار می‌کنند و تحت قوانین مختلفی قرار داشته باشند. همچنین سایت‌های ردگیری بی‌شمار دیگری نیز وجود دارند که اطلاعات مشابهی دارند اما آن‌ها را عمومی نکرده‌اند. اما فقط به این خاطر که این اطلاعات امروز عمومی نیستند به این معنی نیست که هیچ وقت عمومی
جستجو هایتان با VPN باشید

Searching with vpn in google

نخواهند شد. هکرها می‌توانند به این سیستم‌ها نفوذ کنند و اطلاعات را منتشر کنند یا ممکن است این اطلاعات به حجم انبوه به کمپانی‌هایی با اهداف نامعلوم فروخته شود. از کار انداختن یک وبسایت به کسی کمک نخواهد کرد. همچنین رفتن به حالت incognito یا private‌ نیز کمکی به مخفی کردن IP تان نخواهد کرد. تنها راه محافظت کردن از خودتان این است که کاری کنید که در قدم اول آدرس IP تان برای این سایت‌های ردگیری نامعلوم باشد. پس دفعه‌ی بعدی که در گوگل جستجو می‌کنید لطفاً از یک VPN‌ استفاده کنید و اگر هیچ فیلتر شکنی در اختیار ندارید ابتدا کلمه ” خرید VPN ” و یا ” خرید فیلتر شکن ” را جستجو کرده و یک فیلتر شکن برای خود خریداری نمایید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن