همانطور که می دانید دو شرکت HideMyAss و IPVanish از بهترین ها در فروش vpn هستند و جدیداً محدوده سرور ها را ارتقا دادند که در پایین تغییرات جدید این دو شرکت را معرفی خواهیم کرد .

HMA

این شرکت در این بروزرسانی ، ۱۵ عدد سرور اضافه کرد که در کشور های هلند ، سوییس ، آمریکا ، یونان ، فرانسه ، قبرس قرار دارند که در کشور هلند ۳ سرور در شهر های آمستردام ، اسپیکنیسه و لاهه اضافه شد. امسال شرکت HMA بیست و نه سرور که در ۱۷ کشور مختلف قرار دارد اضافه کرد و همچنین در برنامه های اختصاصی ( کانکشن ها ) ، نسخه ی ۱٫۱۶ برای سیستم عامل آندروید ، نسخه ۱٫۱۷ برای سیستم عامل IOS و ۲٫۸٫۱۹٫۰ را برای ویندوز منتشر کرد .
IPVanish-HidemyAss

IPVanish-HMA

IPvanish

این شرکت نیز ۸ عدد سرور به محدوده خود اضافه کرد که با این ارتقا ، دارای بیش از ۱۶۰ سرور در ۶۰ کشور مختلف شد . سرور های جدید در این ارتقا ، در کشور های ایرلند ، ایتالیا ، فنلاند ، چک ، انگلستان و دو سرور در کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارند و همچنین تعدادی از سرور های خود را به دو CPU چهار هسته ای انتشار داد که برای افرادی که خرید Vpn از این شرکت داشته اند ، می توان خبر خوبی باشد . علاوه بر این ، IPvanish در ماه گذشته نسخه جدید برنامه کاربردی سیستم عامل IOS را برای مشتریان خود انتشار داد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن