یک VPN دارای مزایایی از جمله امنیت و حفظ حریم خصوصی است ، اما چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که گاهی اوقات VPN باعث می شود که سرعت اینترنت شما افزایش پیدا کند.VPN چگونه می تواند سرعت اینترنت شما را افزایش دهد و چرا این اتفاق رخ میدهد ؟

با این حال قبل از هر چیزی حقایق اساسی را برای شما بیان می کنیم که اغلب VPN ها باعت کاهش سرعت اینترنت شما می شود.اگر شما یک اتصال اینترنتی سالم و کارامد داشته باشید و رمزگذاری و سرور پروکسی را به آن اضافه کنید ، باعث کاهش سرعت شما می شود.با این حال کاربران متعددی هنگام استفاده از VPN سرعت بهتری را تجربه میکنند .

مسیریابیی ISP به طور ناکارامد

ISP شما همیشه ممکن است ترافیک خود را در مسیر موثرترین مسیر ارسال کند. دلیل اصلی این امر چندان زیاد نیست،گاهی اوقات با استفاده از VPN می توانید زنجیره ای از اتصالات ناکاراکد را از بین برد. NiceVPN می تواند ترافیک شما را که از کجا می اید و جایی که آن را هدایت میکند را پنهان کند.بنابراین ISP ممکن است آن را در مسیر دیگری از آنچه که معمولا ترافیک شما را میفرستد ارساال کند. در صورتی که این مورد باشد، یک VPN می تواند سرعت اینترنت شما را در هر بار اتصال که متصل می شوید را افزایش دهد.

 

 

اگر VPN باعث کاهش سرعت اینترنت من شود چه کاری باید انجام داد ؟ 

به استثنای مواردی که یکی از موارد فوق به شما اعمال کی شود ، طبیعی است که هنگام استفاده از VPN ، سرعت اینترنت شما کم شود. اگر سرعت اینترنت شما به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند ، شما باید فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید و آن ها را چک کنید :

به کدام کشور متصل هستید ؟

در دنیای دیجیتال ،فراموش کردن این است که ترافیک شما باید از لحاظ جسمی به مقصد خود سفر کند تا بتواند با هر کسی ارتباط برقرار کنید.بیاید تصور کنید یک کاربر در ایالات متحده در خانه نشسته و به یک سرور در استرالیا متصل است و سپس یک وبسایت را که از لحاظ جسمی در ایالات متحده واقع شده است ، از ان بازدید  می کند.اتصال آن باید تمام را را بالا و پایین کند و دوباره برداشته و به آنها سرعت قابل توجهی نسبت به اتصال معمول بدهد.

چه ویزگی های امنیتی فعال هستند ؟ 

NiceVPN دارای طیف بسیار وسیعی از ویزگی های قدرتمند امنیتی برای افزایش حفاظت کاربران در فضای مجازی می باشد . اینها شامل اتصالات مبهم است که استفاده از VPN را مخفی می کند.رمزگذاری VPN ها معمولا باعث می شود که نگام کشف یا رمزکشایی اتصالات توسط ISP باعث کاهش سرعت اینترنت شما شود.

آیا شما از VPN رایگان استفاده می کنید ؟

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا شما نمی خواهید از یک VPN رایگان استفاده کنید و یکی از آنها سرعت اتصال پایین تری است. VPN ها رایگان هستند که برای تامین زیرساحت هزینه کمتری دارد.بنابراین سرورها اغلب بیش از حد جمع می شوند. آنها همچنان منابع خود را برای بهینه سازی نرم افزار خود و ارائه طیف گسترده ای از کشورها برای اتصال به آنها ندارند. همه اینها منجر به سرعت اتصال سریع برای کاربر نهایی می شود.

 

VPN رایگان

خرید وی پی ان

خرید کریو

خرید vpn

خرید فیلترشکن

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن