آیا Chromebook ها نیز ویروس میگیردند ؟

آیا Chromebook می تواند بدافزار یا ویروس بگیرد؟ این به نظر می رسد سوالی برای بسیاری از مردم باشد. حقیقت این است که، درست مانند مک و سرویس های iOS، آنها می توانند ویروس های مخرب را دریافت کنند. به همین دلیل ما این آموزش ایمن نگه داشتن Chromebook را به شما می دهیم.

حقیقت Chromebook ها چیست ؟

وقتی که Mac ها هنوز نسبتا جدید بودند، همه فکر کردند که نمی توانند آلوده شوند. در نهایت، کارشناسان امنیتی این اسطوره را از بین بردند. امروز، به نظر میرسد که افراد فکر میکنند Chromebook جدیدترین پادشاهان ضد تروجان است. درست مثل قبل، این کاملا درست نیست.

شما می شنوید مردم می گویند Chromebook “نمی تواند یک ویروس بگیرد”. به هیچ وجه، این کاملا نادرست نیست. با این حال، این هیچ ارتباطی با ویژگی های امنیتی دستگاه ندارد. ویروس ها به همان اندازه معمولی نیستند، به خصوص از آنجایی که هکرها متوجه شدند که این بدافزار دارای مقدار بسیار بالایی است.
بنابراین، در حالی که ممکن است در Chromebook خود ویروس ایجاد نشود، اما هنوز می توانید با نرم افزارهای مخرب آلوده شوید.

خبر خوب این است که دستگاههای Chromebook امنتر از دستگاههای Android هستند. بله، شما این حق را می خوانید، Chromebook در Android اجرا نمی شود. این سیستم عامل Chrome را استفاده می کند که اجازه نمی دهد یک برنامه بتواند هر گونه اجازه دسترسی به مدیر را بدست آورد.

نحوه محافظت از کرومبوک های شما

به روز رسانی در هر زمان ممکن

مهم است که با تمام به روز رسانی های امنیتی منتشر شده آپدیت باقی بمانید. معمولا، توسعه دهنده سیستم عامل شما هر گونه آسیب پذیری و یا اشکالات موجود در سیستم خود را درست میکنند.

همیشه از VPN استفاده کنید

در نهایت مطمئن شوید همیشه یک اتصال VPN فعال دارید هر زمان که آنلاین هستید. از آنجا که یک VPN، اطلاعات شما را رمزگذاری می کند و تمام ترافیک خود را از طریق یک تونل امن دوباره مسیر می کند. به عبارت دیگر با خرید kerio یا وی پی ان ، اطمینان حاصل می کند که اتصال به اینترنت شما امن و خصوصی است. همچنین اطمینان حاصل می کند که هیچ شخص ثالث نمی تواند نظارت بر آنچه شما آنلاین انجام می دهید را کنترل کند.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن