من درباره VPN ها کنجکاو هستم من یک مرد عادی هستم من می گویم که من منطقی به نظر می رسد، اما من مهندس کامپیوتر یا “کاربر قدرت” و یا هر چیز دیگری مانند آن نیست. من فقط از طریق اینترنت به نحوی که همه کار می کنند استفاده می کنم. البته من از آن استفاده زیادی می کنم، اما این مانند من برای FBI کار نمی کند و یا اسرار شرکت های من نیاز به حفاظت دارد. بنابراین من به یک VPN نیاز دارم؟ آیا داشتن VPN خوب است؟ به نظر می رسد که تعداد زیادی از مردم این VPN ها را دارند، اما هنوز مطمئن نیستم که به طور منظم، ترافیک اینترنت من واقعا یکی باشد.

آیا شما باید از یک VPN استفاده کنید؟

VPN ها ابزار قدرتمند برای حفاظت از حریم خصوصی اینترنت هستند. آنها توسط FBI و سایر سازمان های مخفی (و همچنین سایر ابزارهای امنیتی و حفظ حریم خصوصی) مورد استفاده قرار می گیرند. اما آنها نیز توسط “افراد عادی” مورد استفاده قرار می گیرند ؟
اینترنت به بسیاری از اسرار و افکار خصوصی ما دسترسی دارد. شما از اینترنت “به شیوه ای که همه” استفاده می کنید استفاده می کنید، اما این واقعا راه های زیادی دارد. در دنیای مدرن، ما از اینترنت استفاده میکنیم تا همه چیز را از نظر غذا برای شام انجام دهیم تا تاریخ ما را برای شب جمعه به دست بیاوریم. آیا واقعا می خواهیم دیگران این را جاسوسی کنند؟
مرور اینترنت از طریق یک VPN نیز وب سایت ها را از تبلیغات شما بر اساس منطقه و سابقه مرور شما حفظ می کند. این اطلاعات به سادگی برای وب سایت هایی که به طور معمول شما را دنبال می کنند نخواهد بود! آیا شما به یک VPN نیاز دارید؟ خوب، این به شماست، اما به وضوح دلایل زیادی برای کاربران متوسط ​​به شمار میرود. VPN ها فعالیت های خصوصی ما را حفظ می کنند، چشم انداز چشمگیر وب سایت ها و ISP ها را خاموش می کند و این تبلیغات را هدف قرار می دهند. این لایه دیگری از حریم خصوصی و امنیت است و باعث می شود که ما نسبت به شرکت هایی که می خواهند درباره ما بیشتر بدانند (و تا حدودی نیز ما را از هکرها محافظت می کنند) کمتر آسیب پذیر است.
اگر تصمیمی بگیرید که میخواهید یک VPN داشته باشید، متوجه خواهید شد که گرفتن یک VPN سخت نیست. تعداد زیادی از خدمات VPN بزرگ وجود دارد. بسیاری از خدمات با کیفیت بالا خدمات اشتراکی هستند، بنابراین قبل از اینکه پرداخت کنید، عاقلانه انتخاب کنید. شما با بررسی آنلاین VPN قابل اعتماد را پیدا خواهید کرد، پیشنهاد ما به شما استفاده از Nice VPN است.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن