آیا در خانه به VPN نیاز داریم؟

هنگامی که از یک VPN استفاده می کنید ، شما یک تونل رمزگذاری شده بین ترافیک خود و هر کسی که تلاش می کند به شما جاسوسی کند، حفر می کنید. این باعث می شود زمانی که شما در خارج و در مورد استفاده از شبکه های Wi-Fi که برای خود شما نیست ایمن بمانید. اما در خانه، یک VPN می تواند به شما در محافظت از دیگر تهدیدات کمک کند و ممکن است به شما اجازه دسترسی به محتوایی جریان بدهد که در غیر این صورت در دسترس نیست.

تهدیدات خارج از کشور

خارج از خانه ، سخت است بدانید که شبکه هایی که با آن روبرو هستند، امن هستند. برای مثال، اگر در یک کافی شاپ هستید، چگونه می توانید بگویید که شبکه Wi-Fi ایمن است؟ بجز SSID در جایی نوشته شده است، شما فقط باید حدس بزنید. هکر ها نقاط دسترسی با نام های آشنا را راه اندازی می کنند و امیدوارند که مردم را به اتصال متهم کنند. هنگامی که قربانیان آنلاین هستند، این شامل بسیاری از چیزهای عادی است، تا مطمئن شوید، اما همچنین می تواند شامل حساب های بانکی، اطلاعات ورود به سیستم و … شود.

تهدیدات در خانه

در بیشتر موارد ما می توانیم مطمئن باشیم که شبکه های خانگی ما ایمن هستند. این بسیار بعید است که یک یک هکر بخواهد وارد شود، روتر جایگزین شود، و …
اما تهدیدی برای در نظر گرفتن وقت در خانه وجود دارد. بزرگترین شرکتی است که به شما امکان دسترسی به اینترنت را میدهد. کنگره آمریکا به ISP ها اجازه داده است اطلاعات مربوط به کاربران و فعالیت های آنلاین خود را برای هر کسی که علاقه مند است، به فروش برساند . ISP ها می گویند که این اطلاعات ناشناس خواهد بود، اما این ایده هنوز نابسامان است.

آیا شما نیاز به یک VPN در خانه دارید؟

در حقیقت، پاسخ به این سوال که آیا شما به VPN در خانه خود نیاز دارید، به عوامل زیادی بستگی دارد. دلایل زیادی وجود دارد که چرا VPN خانه علاوه بر ارزش افزوده موجب امنیت شماست، اما مهمترین مسئله این است که آیا از آن استفاده خواهید کرد یا خیر. اگر خودتان را با سرعت اینترنت کم کرده و یا دستگاه های جریان صدا را شگفت زده کنید، از یک VPN در خانه استفاده نکنید. یک ویژگی امنیتی استفاده نشده برای هر کسی مفید نیست. اما ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما از VPN استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن