آیا باید از VPN برای گیمینگ استفاده کنیم؟

آدرس IP شخصی رایانه شما یک اثر انگشت دیجیتالی است که شما را در اینترنت شناسایی می کند و بر آنچه که می توانید انجام دهید و بر روی آن مشاهده کنید تاثیر می گذارد. به دلایل قانونی، عملی، و کسب و کار، وب سایت ها، جریان ها و خدمات بازی ها محتوای متنوعی را بسته به آنچه که به عنوان کشور مبدا تعیین می شود، نمایش می دهد.

استفاده از VPN برای گیمینگ

استفاده از VPN به معنای اضافه کردن یک لایه دیگر بین شما و جهان خارج است. متاسفانه، این به معنی تأخیر پینگ اضافی است. اگر می خواهید از یک VPN استفاده کنید، قبل از اینکه شروع به بازی کنید، باید به این فکر کنید.
استفاده از VPN به این معنا نیست که تیراندازی کم پینگ شما از بین خواهد رفت. بیشتر ارائه دهندگان VPN به تعدادی از کشورهای مختلف برای اتصال متصل می شوند. راه حل ساده اتصال به سرور با کمترین زمان پینگ است. نرم افزار VPN اغلب همراه با یک ابزار پینگ است که تاخیر هر سرور را در لیست نشان می دهد، یا فقط یکی از آن را که به شما نزدیک است را انتخاب کنید.
بسته به اینکه ارائه دهنده VPN چقدر خوب است ، شما ممکن است چندین مشکل اضافی داشته باشید.
یک کاربر با یک اتصال ۱۰ مگابیتی با سرعت ۱۰ مگابیتی با قابلیت اتصال به اینترنت محلی ممکن است تجربهی بدی را با سرورهای محلی داشته باشد، در حالی که یک بازیگر خوش شانس با یک اتصال ۱ گیگابایت میتواند سرویس را دوست داشته باشد، اما در مورد اینکه چگونه سرویس برای شما کار خواهد کرد، خیلی واضح نیست.
سرورهای VPN گاهی اوقات می توانند به صورت تصادفی خاموش شوند یا فقط ناپایدار شوند، در این صورت شما از بازی خود مشکل از دست رفتن سیو را خواهید داشت.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن