آموزش شکستن فیلتر JusTalk

Justalk در امارات مجاز نیست. ساکنین آنها نمی توانند به این دلیل صحبت کنند که برنامه از روش VoIP در آنجا مسدود شده است. با این حال، یک راه برای اینکه ساکنان بتوانند برنامه را به حالت عادی برساند، این است که از طریق یک VPN است. در زیر به بررسی نحوه Unlock کردن JusTalk در امارات متحده عربی میپردازید.

آموزش شکستن فیلتر JusTalk با VPN

در سال ۲۰۱۵، تیم JusTalk این پیام را در صفحه فیس بوک رسمی خود ارسال کرد:
کاربران JusTalk عزیز در امارات متحده عربی: “بسیاری از کاربران در امارات متحده عربی اخیرا نمی توانند تماس تلفنی با JusTalk ایجاد کنند. پس از عیب یابی این روزها، عملیات و تیم فنی ما دریافتند که سیستم ما به خوبی کار می کند، بنابراین بیشترین احتمال این است که سرویس تماس تلفنی رایگان ما در امارات متحده عربی محافظت می شود. تیم JusTalk روز و شب کار می کند و برای حل این مشکل یک تکنیک ضد انفجاری ایجاد می کند. در حال حاضر کاربران می توانند از VPN برای اتصال استفاده کنند. انحصارا گاهی مانع از بهره مندی از خدمات چند منظوره می شود، در حالی که تیم JusTalk امیدوار است روحیه آزاد و باز اینترنت در جریان بازار قرار گیرد. ” با تشکر تیم JusTalk

آموزش شکستن فیلتر JusTalk با VPN

در اینجا نحوه Unblock کردن JusTalk در امارات متحده عربی با استفاده از VPN را خواهید آموخت:
  • برای ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید.
  • برنامه VPN را بروی دستگاهی که میخواهید از آن سرویس استفاده کنید را دانلود و نصب کنید.
  • اتصال به سرور دیگری از کشور که خدمات VoIP مسدود نیست.
  • از Justtalk در امارات متحده عربی استفاده کنید.

Nice VPN ارائه دهنده خدمات عالی VPN است، دوست داشتنی و توصیه شده توسط بسیاری از کاربران است. نایس وی پی ان بسیاری از جغرافیا و سیستم عامل های آنلاین را پوشش می دهد. علاوه بر این، این ارائه دهنده شما را قادر می سازد تا در بسیاری از جهان متصل شود و به راحتی از محدودیت کشوری عبور کند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن