آموزش دور زدن فیلتر سایت Crunchyroll

Crunchyroll با VPN کار نمی کند؟ شما واقعا می توانید کاری انجام دهید ؟ بهترین انیمه ها در این سرویس انلاین نشان میشوند و ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید این وبسایت را باز کنید.

سایت Crunchyroll

Crunchyroll یکی از محبوب ترین طرفداران انیمه در سراسر جهان است، اما بخش ناامید کننده آن این است که انیمیشن هایی به شما نشان می دهد که تماشا کنید که بستگی به جایی که در حال حاضر زندگی می کنید.
در حالی که اشتراک شما ممکن است شما را به برخی از تی وی شو ها و برنامه ها متصل کند و نشان دهد.  با این وجود خرید VPN می تواند همه چیز تغییر دهد.

VPN چیست ؟

یک شبکه خصوصی مجازی یک روش امن برای ارسال ترافیک از یک کامپیوتر به یک دیگر از طریق اینترنت است. تمام داده های کاربران از طریق یک تونل خصوصی که VPN ایجاد می کند عبور می کند. VPN رمزگذاری تمام داده ها را در طول راه انجام میدهد. همچنین با تغییر آدرس IP کاربران امکان دسترسی به محتویات را از سراسر جهان فراهم می کند. این نه تنها به آنها اجازه می دهد که از محدودیت های جغرافیایی عبور کنند بلکه حفاظت از حریم خصوصی آنها را نیز حفظ می کند.

آموزش دور زدن فیلتر سایت Crunchyroll با استفاده از VPN

اگر چه شما ممکن است به یک VPN متصل شوید، هنگام استفاده از آن در خارج از کشور مبدأ شما ممکن است پیام های خطا را مشاهده کنید. این کار با این واقعیت است که Crunchyroll لیست های IP VPN را ایجاد کرده است.
این به این معنا نیست که VPN شما کار نمی کند این فقط به این معنی است که آدرس IP سرور شما VPN با Crunchyroll کار نخواهد کرد. برای کمک به حل این مشکل، ممکن است بخواهید اتصال به سرور VPN دیگری را امتحان کنید. و اگر این کار نمی کند، شما نیاز به یک ارائه دهنده سرویس VPN جدید دارید. با این حال تنها کاری که باید کنید وصل شدن به سرور VPN آمریکای نایس وی پی ان میباشد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن