آموزش دسترسی به FilmOn در ایران

FilmOn یک ویژگی بسیار نوآورانه است که به شما اجازه می دهد جریان تلویزیون محلی را از طریق رایانه یا دستگاه همراه خود جریان دهید. این به شما اجازه می دهد تا با پخش برنامه تلویزیونی پخش کنید بدون اینکه از آنتن یا جعبه تلویزیون استفاده کنید. با این حال، این سرویس در خارج از انگلستان موجود نیست. در این راهنما، دقیقا چگونگی دسترسی به FilmOn در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و ایران با خرید VPN را نشان خواهیم داد با ما همراه باشید.

آموزش دسترسی به FilmOn در ایران

این سرویس در ژانویه ۲۰۰۹ در انگلستان و بعدا در سپتامبر ۲۰۱۰ در ایالات متحده آغاز شد. این بیش از ۶۰۰ کانال مجوز دارد و تقریبا به ۹۰،۰۰۰ فیلم در مجموع تقاضا می پردازد.

در حال حاضر با روند فعلی ، تلویزیون FilmOn ارائه می دهد خدمات خود را بر اساس سطوح اشتراک که در آن گزینه های رایگان و پرمیوم وجود دارد. این نسخه رایگان فقط شامل کمی کمتر از ۱۰۰ کانال است. با این حال، آن را با تبلیغات و همچنین نمایش با وضوح پایین اراعه میدهند. از سوی دیگر، اشتراک پرمیوم را داریم و هزینه آن ۱۴٫۹۵ دلار در ماه است.

این به شما امکان دسترسی به ۵۰۰+ کانال اضافی و بیش از ۴۵،۰۰۰ عناوین ویدئویی تحت تقاضا را می دهد. کیفیت مشاهده نیز دارای تعریف بالا است. این سرویس همچنین در طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم عامل های پشتیبانی شده و همچنین صدها کانال برای شما انتخاب می شود.

آموزش دسترسی به FilmOn در ایران با VPN

تنها مشکل این است که بعضی از این کانالها فقط براساس مکان شما در دسترس هستند. سرویس تجاری بر اساس مجوز سازی عمل می کند. این به این معنی است که کاربران نباید انتظار داشته باشند که از ایستگاه های محلی از نقاط دورافتاده، مشکالت قانونی داشته باشند. تنها مسئله این است که برخی از مناطق دارای مجوز هستند، در حالی که دیگران نیستند. این مسئله ای است که واقعا می تواند شما را به پیش ببرد، مخصوصا اگر شما در حال استفاده از سرویس در خارج از کشور هستید. خوشبختانه، راه حلی برای این مشکل خرید VPN است. ما به شما استفاده از NiceVPN را پیشنهاد میکنیم.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن