اخیرا در این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام خیلی پرطرف دار شده است به طوری که دارای رتبه ی بالا در بین سایر شبکه های اجتماعی دارد ، در اینستاگرام شما می توانید با فشردن یک کلید غذاها و عکس های خود را بین همه ی دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و مطمئنا این یک راه عالی برای ارتباط با میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان می شود و شما می توانید زنگی افراد مشهور را دنبال کنید، اما instagram می توانید حریم خصوصی شما را سریعتر از Twitter به خطر بیاندازد ، چون شما برخلاف Twitter که متن های خود را منتشر می دهید و عکس های خود را بیشتر در instagram انتشار می دهید.گر می خواهید که instagram نتواند حریم خصوصی شما را از بین نبرد پیشنهاد ما به شما آموزش حذف اکانت instagram می باشد.

 

توجه داشته باشید که وقتی حساب instagram خود را حذف می کنید هیچ راهی برای بازیابی آن وجود ندارد ، یعنی تمامی عکس هایی که منتشر کرده اید و تمام نظرات و چت های شما برای همیشه حذف خواهد شد پس قبل از حذف اکانت خود دوباره فکر کنید.

سیاست های حفظ حریم خصوصی اینستاگرام : 

اینستاگرام چقدر خصوصی است ؟ آیا آنها در کنار عکس هایی که شما به منتشر می کنید در حال جمع آوری اطلاعات هستند ؟

اینستاگرام مانند فیسبوک هیچ حریم خصوصی ندارد ، آنها اطلاعات خصوصی شما را جمع آوری می کنند و این اطلاغات را برای تبلیغات هدفمند خود به کار می برد و از طرف دارهای شما کسب درآمد می کند.اینستاگرام یک پلت فرم شبکه اجتماعی رایگان است ، مانند سایر شبکه های اجتماعی دیگر که شما در این وسط محصول آنها هستید.

اطلاعاتی که اینستاگرام از شما جمع آوری می کند :

اطلاعات اساسی حساب شما : نام و نام خانوادگی ، نام کاربری ، رمز عبور و آدرس ایمیل شما.

اطلاعات محتوای شما : شامل هر عکسی و نظر و محتوای دیگری که در  پست می کنید.

اطلاعات مخاطبین شما :  اگر از ویژگی یافتن دوستان در  اینستاگرام استفاده کنیی ، اینستاگرام از لیست مخاطبین شما و حساب های اجتماعی شما دیدن می کند.

اطلاعات دستگاه شما : اینستاگرام می تواند از شناسه ی دستگاه برای یادگیری نوع دستگاهی که شما برای دسترسی به سرویس خود استفاده می کنید استفاده کند.

آیا اینستاگرام امن است ؟

ظاهرا اینستاگرام برای استفاده امن است.با این حال ، این پلت فرم امنیت و حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد و باعث آسیب پذیر شما به تعدیدات خارجی توسط هکرها و مجرمان سایبری می شود. برای مثال یک هکر می تواند با دیدن عکس های شما اطلاعات کافی را بدست آورد و که می تواند باعث به خطر افتادن حریم خصوصی شما شود.

چگونه می توان حساب instagram خود را به طور دائمی حذف کرد ؟

۱ – ابتدا وارد این لینک شوید : delete Instagram account  اکنون از طریق وب وارد حساب کاربری خود شوید و از طریق خود برنامه شما نمی توانید این کار را انجام دهید.

   

۲ – در کنار ” چرا حساب کاربری خود را حذف می کنید ” ، دلیل اینکه می خواهید حساب instagram خود را حذف کنید از منوی کشویی انتخاب کنید.

 

   

۳ – رمز عبور خود را وارد کنید و سپس روی حذف حساب من بطور کامل کلیک کنید.

 

اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام

خرید VPN

خرید کریو

خرید وی پی ان پرسرعت

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن