آموزش تماشای Windy City Rehab Season 1 در ایران

Wind City Rehab در اینجاست و شما دو راه موفقی دارید که می توانید این سریال را تماشا کنید اگر در کشور ایران زندگی می کنید. می توانید از خرید VPN یا Kerio برای جریان Wind City Rehab در HGTV خارج از ایالات متحده استفاده کنید. با ما همراه باشید تا آموزش تماشای Windy City Rehab Season 1 در ایران را یاد بگیرید.

آموزش تماشای Windy City Rehab Season 1 با VPN

اولین فصل Wind Rehab در HGTV پخش می شود که تنها توسط ساکنان ایالات متحده قابل دسترسی است. افرادی که در انگلیس، استرالیا و فرانسه هستند، در تلاش برای دسترسی به کانال از جایی که هستند، با مشکل مواجه می شوند. دلیل این امر مربوط به محدودیت های جغرافیایی است. با این حال، هنگامی که یک کاربر آنها را برطرف کند، همه چیز را می توان دوباره در دسترس قرار داد. کاربران اینترنت ایران می توانند با استفاده از VPN از محدودیت های جغرافیایی عبور کنند.

VPN دستگاه شما را به سرور خود متصل می کند و آدرس IP سرور شما را در کشور قرار می دهد که در آن محتویاتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید. پس از اتصال به سرور، IP شما تغییر خواهد کرد و به نظر میرسد که از کشور مورد نظرتان از اینترنت استفاده کنید. در اینجا نحوه استفاده از VPN برای دسترسی به HGTV در ایران را با شما آموزش دادایم :

آموزش تماشای Windy City Rehab Season 1 با VPN

  • اولاین کاری که شما باید انجام دهید این است که برای سرویس VPN ثبت نام کنید.
  •  بعدا یک حساب کاربری VPN ایجاد می کنید.
  • برنامه VPN را روی دستگاهی که میخواهید Shudder را اجرا کنید، دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه و اتصال به سرور VPN در ایالات متحده آمریکا.
  • بعد از اینکه شما به یک سرور VPN آمریکا متصل شدید، شما با یک آدرس IP موقت آمریکا ارائه می کنید که به نظر شما در ایالات متحده واقع شده است.
  • اکنون که شما یک آی پی آمریکا دارید، می توانید در ایران به HGTV دسترسی پیدا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن