آموزش تماشای Whiskey Cavalier Season 1 در ایران

این مجموعه ای در مورد یک مامور اف بی آی و یک سازمان CIA است که تیم تفتیش جاسوسی را اداره می کند. اولین فصل ویسکی Cavalier در روز چهارشنبه، ۲۷ فوریه در ABC Go برگزار می شود و شما می توانید Whiskey Cavalier فصل ۱ را با خرید VPN و یا خرید کریو تماشا کنید.

آموزش تماشای Whiskey Cavalier Season 1 در ایران

ستاره ویسکی کاوالی، اسکات فولی به عنوان چیس، لورن کوهان به عنوان فرانچسکو “فرانکی” تروبریج، آنا اورتییز به عنوان سوزان سامپسون، تایلر جیمز ویلیامز به عنوان ادگار ایستادیش و ویر داس به عنوان جی داتا در این سریال نقش دارند. این برنامه در حال پخش در ABC Go میباشد که به معنی این است که تنها ساکنان ایالات متحده دسترسی به ABC Go را دارند.. اما، آنها هنوز هم می توانند Viski Cavalier را در خارج از کشور تماشا کنند، اما فقط با خرید VPN این کار به درستی انجام میشود.

یک VPN دستگاه خود را به یکی از سرورهای آن واقع در کشور متصل می کند که در آن محتوی که میخواهید به آن دسترسی پیدا کنید. پس از اتصال به این سرور، شما IP کشوری را که سرور شما به آن متصل است، دریافت می کنید. این به شما این امکان را می دهد که از محدودیت های جغرافیایی که محتوایی را که به طور معمول نمی توانید دسترسی پیدا کنید را دور بزنید.

آموزش تماشای Whiskey Cavalier Season 1 با VPN

  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، آندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و وارد شدن با استفاده از حساب VPN خود.
  • اکنون، به سرور VPN آمریکا متصل شوید. این به شما یک آدرس آی پی آمریکا می دهد.
  • در نهایت، از وب سایت یا برنامه ABC Go بروید.
  • سریال Whiskey Cavalier را در داخل ایران تماشا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن