آموزش تماشای Two Doors Down Season 4 به صورت انلاین

آیا شما یک همسایه خوب هستید؟ یا یک ناکارآمد؟ اگر شما چیزی شبیه کاراکترهای Two Doors Down هستید پس حتما این سریال را تماشا کنید، این مجموعه ای است که شما با آن ارتباط دارید. بدانید که چگونه می توانید فصل چهارم Two Doors Down را در iPlayer بی بی سی در هر نقطه از جهان با خرید VPN تماشا کنید.

تماشای Two Doors Down Season 4 به صورت انلاین با استفاده از VPN

بی بی سی iPlayer بسیاری از محتوای سرگرم کننده مانند Two Doors Down ارائه می دهد. متأسفانه این سرویس در خارج از انگلیس مسدود شده است .

اگر چه بی بی سی به ساکنان انگلستان محدود است، بینندگان خارج از مرزهای انگلستان می توانند با استفاده از VPN به آن دسترسی پیدا کنند. در صورت ورود به وبسایت با استفاده از ای پی ادرس ایران این ارور را دریافت میکنید : ” با عرض پوزش، به دلیل مسائل حقوقی BBC iPlayer فقط در انگلستان کار می کند. ” “BBC iPlayer only works in the UK. Sorry, it’s due to rights issues.”

یک شبکه خصوصی مجازی به عنوان یک تونل عمل می کند و در یک شبکه عمومی یا مشترک به وجود می آید. این دستگاه خود را به یکی از سرورهای آن متصل می کند و ترافیک خود را از طریق آن تونل خصوصی دوباره مسیر می کند. در نتیجه، شما آدرس آی پی سرور واقع در کشور را در اختیار شما قرار می دهد که محتوای مورد نظر شما برای دسترسی است. در اینجا نحوه استفاده از یک VPN را برای تماشای iPlayer بی بی سی در داخل ایران را به شما اموزش داده ایم.

تماشای Two Doors Down Season 4 به صورت انلاین با VPN

  • با یک ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید که با iPlayer بی بی سی کار می کند.
  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، اندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم با استفاده از حساب VPN خود.
  • اکنون، به سرور VPN بریتانیا وصل شوید.
  • سرانجام، به وب سایت iPlayer بروید یا برنامه iPlayer را راه اندازی کنید.
  • لذت ببرید

پیشنهاد ما به شما خرید NiceVPN است

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن