آموزش تماشای Channel 4 در ایران

کانال ۴ یک سرویس تلویزیونی است که در سراسر جهان، محبوبیت زیادی به دست آورده است. متاسفانه، در این زمانی که محدودیت های جغرافیایی در حال پیشرفت است، با این وجود تماشای Channel 4 در ایران امکان پذیر نمیباشد، شما با خرید VPN و آموزش این مطلب به راحتی میتوانید Channel4 را در ایران تماشا کنید.

تماشای Channel 4 در ایران

مشکل کانال ها این است که اگر شما آدرس IP خود را در منطقه خود ندارید، به محتوای کانال نیز دسترسی ندارید. به عنوان مثال، شما ایرانی هستید و شما یک آدرس IP ایرانی را دارید، در تلاش برای پخش ویدیو در کانال ۴ این پیام خطا را دریافت می کند:

“The service is not currently available in your area.”

“این سرویس در حال حاضر در منطقه شما در دسترس نیست.”

نگران نباشید، هنگامی که از یک VPN استفاده می کنید، می توانید محل های آنلاین خود را تغییر دهید و به نظر می رسد در حال مرور در جاهای دیگری هستید. در این مورد، ما باید در انگلستان حضور داشته باشیم تا کانال ۴ را در ایران تماشا کنیم. بنابراین، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که به یک سرور VPN در انگلستان وصل شوید، یک آدرس IP بریتانیایی را بدست آورید، و آن را داشته باشید. در نتیجه، شما فقط با یک فشار یک دکمه اتصال دسترسی کامل به Channel 4 را در ایران خواهید داشت.

آموزش تماشای Channel 4 در ایران با VPN

  • به وب سایت رسمی NiceVPN بروید و ثبت نام کنید.
  • برنامه خود را دانلود کنید و آن را در Android، PC، iOS یا Mac نصب کنید.
  • با اکانت خود وارد شوید و به یک سرور UK متصل شوید.
  • راه اندازی کانال ۴ با وبسایت این شبکه.
  • در نهایت، از Channel 4 در ایران لذت ببرید.

با NiceVPN نه تنها می توانید کانال ۴ را در منطقه خود تماشا کنید، بلکه می توانید از اطلاعات خود در هنگام اتصال به wifi عمومی محافظت کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن