آموزش تماشای کانال Hopster در ایران

Hopster یکی از محبوب ترین کانال های سرگرمی کودکان در انگلستان است. این اساسا یک برنامه است که به طیف گسترده ای از ویدئو در محتوای تقاضا، و همچنین بازی های آموزشی در پایان هر نمایش را نشان می دهد. همانطور که به عنوان سرویس محبوب ممکن است در حال حاضر به برخی از بینندگان آشنا باشد، خدمات این کانال فقط در حدود ۱۲۰ کشور در سراسر جهان در دسترس است. پس برای آموزش تماشای کانال Hopster در ایران با خرید VPN با ما همراه باشید.

آموزش تماشای کانال Hopster در ایران

بر طبق وب سایت خود، یکی از اهداف اصلی این سرویس این است که به بچه ها کمک کند تا از داستان هایی که دوست دارند یاد بگیرند. این خدمات با حمایت سونی تلویزیون، برای کودکان زیر سن شش سال پخش میشود و همچنین یکی از خدمات کمی است که وعده داده است بدون تبلیغات عمل کند. این به سادگی است زیرا آنها بر این باورند که تبلیغات برای کودکان مناسب نیست !

برای اشتراک در این سرویس، والدین تنها باید حدود چهار پوند در ماه پرداخت کنند، و اینکه شانس برای امتحان کردن سرویس به مدت ۷ روز به صورت رایگان را دارند. اشتراک با گزینه ای برای دریافت به روز رسانی ماهانه در مورد آنچه فرزندان شما نیاز دارند، می آید و شما را به خوبی در مورد آنچه کودک شما در حال تماشای آن هستید مطلع می کند.

همچنین گزینه ای برای دانلود محتوا و تماشای آن در حالت آفلاین وجود دارد، اما این فقط برای کاربران مورد نظر برای اشتراک وجود دارد.

راه حل چیست ؟

یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی به شما اجازه می دهد تا به سرورهای مختلف پراکنده در سراسر جهان متصل شوید. اتصال به VPN به شما امکان می دهد دسترسی به خدمات جغرافیایی محدود در کشورهایی را که هنوز در حال راه اندازی هستند به دست آورید زیرا شما می توانید مکان واقعی خود را پنهان کنید. برای مثال، برای دسترسی به Hopster در یک کشور پشتیبانی نشده، فقط باید به یک سرور در انگلیس یا در هر کشور پشتیبانی شده وصل شوید و از تماشای شبکه کودک در ایران لذت ببرید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن