آموزش تماشای فصل ۶ سریال BLACKLIST در ایران

از شروع فصل جدید BLACKLIST هیجان زده شده اید و نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی بین قرمز و لیز اتفاق می افتد؟ خوب، اگر شما یکی از طرفداران این سریال هستید، ممکن است مشکلاتی در این زمینه برای تماشای ان در داخل ایران داشته باشید. NBC، پخش کننده این سریال، تنها خدمات خود را برای افراد در ایالات متحده ارائه می دهد.اما نگران نباشید، ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با خرید VPN به تماشای فصل ۶ این سریال بپردازید.

فصل ۶ سریال BLACKLIST

شما نمی توانید BLACKLIST را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید. به این دلیل است که کانال پخش کننده آن NBC تنها به ایالات متحده محدود می شود.

NBC برخی از ژئو بلوک های بسیار جدی را بر روی محتوای خود دارد. برای قوانین کپی رایت بین المللی، این محدودیت ها را برای هر کسی که در تلاش برای دسترسی به سرویس های خود با یک IP غیر آمریکایی است، اعمال می کند.

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است و یک ابزار امنیتی سایبری است که به شما امکان دسترسی به سایت های جغرافیایی را نیز می دهد.

VPN ها طبقاتی دارای دو ویژگی هستند: رمزگذاری اطلاعات شما و مسیریابی مجدد ترافیک خود را از طریق سرورهای امن خود

هنگامی که یک VPN ترافیک خود را مجددا راه میاندازد، به این ترتیب آدرس IP عمومی شما نیز دروغ میگوید. بعد از آن شما یک آدرس IP دارید که با محل سرور VPN شما مرتبط است.

به عبارت دیگر، برای دسترسی به NBC و تماشای Blacklist از انگلیس، آلمان، فرانسه، کانادا، خاورمیانه و هر جای دیگری در جهان، شما فقط باید یک VPN تهیه کنید.

آموزش تماشای فصل ۶ سریال BLACKLIST با استفاده از VPN

  • به وب سایت VPN انتخابی خود بروید و برای سرویس ثبت نام کنید.
  • برنامه ای را که روی دستگاهی که شما آن را پخش می کنید، دانلود کنید. شما معمولا یک برنامه برای ویندوز، اندروید، MacOS و دستگاه های iOS پیدا می کنید.
  • راه اندازی برنامه و ورود به سیستم
  • اتصال به یک سرور ایالات متحده صبر کنید تا اتصال برقرار شود
  • به سایت NBC بروید و لذت بردن از تماشای لیست سیاه S6!
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن