آموزش تماشای شبکه QuickFlix در ایران

اگر شما اهل سنت هستید و ترجیح می دهید هزینه اشتراک ماهانه برای جریان فیلم و تلویزیون پرداخت کنید، Quickflix سرویسی مخصوص برای شما است. با این حال، اگر می خواهید آن را در خارج از استرالیا تماشا کنید، به VPN نیاز خواهید داشت. پس با ما همراه باشید تا آموزش تماشای شبکه QuickFlix در ایران را با خرید VPN به شما بیاموزیم.

آموزش تماشای شبکه QuickFlix با استفاده از VPN

QuickFlix راه بسیار خوبی برای تماشای فیلم و تلویزیون است. این سرویس دارای مجموعه ای سخاوتمندانه از نمایش های تلویزیونی و فیلم هایی است اما نمی توان به خارج از استرالیا دسترسی پیدا کرد. که به خاطر محدودیت های جغرافیایی دلیل عدم دسترسی به Quickflix در خارج از کشور می باشد. اما، با ارائه دهنده خدمات VPN می توان این شبکه را در داخل ایران تماشا کرد.

VPN امنیت هویت آنلاین شما را فراهم می کند و به شما امکان دسترسی به محتوای مسدود شده را از هر نقطه از جهان می دهد. علاوه بر این، شما با موفقیت قادر به مخفی کردن از هکرها، اسنوپرها و مجرمان اینترنتی است. این همه از طریق پروتکل های رمزنگاری و تونل زنی استفاده شده توسط یک VPN به دست می آید. بنابراین برای تماشا در ایران از اموزش زیر استفاده کنید.

آموزش تماشای شبکه QuickFlix با استفاده از VPN

  • در وبسایت NiceVPN ثبت نام کنید.
  • خرید Kerio یا وی پی ان.
  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، اندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم با استفاده از حساب VPN خود.
  • اکنون برای دریافت یک آدرس IP استرالیا به یک سرور استرالیا متصل شوید.
  • دسترسی و مشاهده Quickflix در داخل ایران.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن