آموزش تماشای شبکه Oi Play در ایران

ایرانی ها از ۳۰ هزار عنوان فیلم، سری، ورزش، نمایش، نقاشی و خیلی چیزهای دیگر را از دست می دهند. و این به این دلیل است که آنها نمیتوانند در ایران به شبکه ی Oi Play دسترسی داشته باشند. فقط برای دسترسی، آنها نیاز به خرید VPN دارند، و آنها قادر به پخش محتوای Oi Play در داخل ایران خواهند بود ، با ما همراه باشید…

با ۷۴ میلیون مشتری، Oi Play بزرگترین شرکت مخابرات در برزیل و آمریکای لاتین است. جای تعجب نیست که سرمایه گذاران برزیل می خواهند در خارج از کشور باشند. ظاهرا فرایند گرفتن کانال در خارج از کشور بسیار ساده است. همه شما نیاز به یک VPN دارید تا از محدودیت های اعمال شده در Oi Play اجتناب کنید. به این ترتیب، میتوانید در هر جای خارج از برزیل به سرویس دسترسی پیدا کنید.

VPN اتصال خود را از طریق یک سرور اختصاصی در کشور خود انتخاب می کند و به شما اجازه می دهد تا از یک مکان دیگر به یک سرور امن دیگر متصل شوید و بنابراین آدرس IP شما به آدرس IP آن کشور تغییر خواهد کرد.

Oi Play، قبلا به عنوان Telemar شناخته شده است بزرگترین شرکت مخابرات در برزیل و آمریکای جنوبی از نظر مشترکین و درآمد است. دفتر مرکزی آن در ریودوژانیرو قرار دارد و شرکت های اصلی آن Telemar و Brasil Telecom هستند. Oi Play دارای بیش از ۲۵۰۰ عنوان با بهترین سری HBO اصلی، موفق ترین فیلم ها، برنامه های ویژه، مستند و غیره می باشد.

آموزش تماشای شبکه Oi Play در ایران با VPN

  • ابتدا NiceVPN را دریافت کنید.
  • برنامه NiceVPN را بر روی رایانه، مک، اندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم با استفاده از حساب VPN خود.
  • اکنون، به سرور VPN برزیلی متصل شوید. این کار به شما یک آدرس IP برزیل می دهد.
  • در نهایت، به وب سایت Oi Play مراجعه کنید و از تماشای این کانال در ایران لذت ببرید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن