آموزش تماشای شبکه NBC در ایران

آیا متوجه شده اید که در ایران دیگر نمیتوانید به شبکه ی NBC دسترسی پیدا کنید؟ به همین دلیل است برای تماشای این شبکه باید یک ای پی ادرس امریکایی داشته باشید. نگران نباشید، راه حل این کار بسیار ساده است. تنها کاری باید انجام دهید خرید VPN است . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره VPN ها این مطلب را مطالعه کنید.

آیا برای تماشای NBC در ایران به VPN نیاز دارید ؟

بله ، اگر شما در حال حاضر در ایالات متحده ساکن نیستید. اگر شما در خاک آمریکا نیستید، NBC به شما اجازه دسترسی به تماشای ان را نخواهد داد. این اتفاق برای این می افتد زیرا کانال NBC می خواهد مطمئن شود که قوانین کپی رایت را حفظ می کند.
با این حال، می توانید از VPN برای فریب دادن IP عمومی خود استفاده کنید و به محتوای از دست رفته دسترسی پیدا کنید.

VPN چیست و چرا به آن نیاز دارید ؟

VPN کلمه ی کوتاه شده برای شبکه خصوصی مجازی است که به شما کمک می کند تا داده های خود را امن (رمزگذاری) کنید و مطمئن شوید اتصال شما خصوصی است. VPN ها تمام ترافیک خود را از طریق سرورهای امن خود منتقل می کنند. به این ترتیب، آنها اطمینان میدهند که هیچ کس نمیتواند به اتصال شما دسترسی پیدا کند و ببینید چه کاری انجام میدهید. همچنین IP شما را جعل می کند و آدرس شما را به آدرس سرور VPN مرتبط می کند.

برای خرید کریو کلیک کنید.

از کدام VPN استفاده کنیم ؟

NiceVPN یکی از بهترین VPN های موجود در بازار ایران است. با بیش از ۲۰ سرور در بیش از ۱۰ کشور، می تواند به طور بالقوه هر سایت یا محتوا با محدودیت های جغرافیایی را باز کند. اگر شما به دنبال امنیت هستید، این ارائه دهنده از رمزنگاری درجه نظامی و آخرین پروتکل های VPN استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

برای خرید VPN کلیک کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن