آموزش تماشای شبکه ی Sky Sports در ایران

Sky Sports برای طرفداران footie، کریکت، راگبی و گلف بهترین شبکه ی ورزشی است. علاوه بر این ، کانال در اکثر دستگاه ها کار می کند و دسترسی به کانال ها را نیز در Full HD به خوبی انجام می دهد. با این حال، Sky Sports تنها در انگلستان در دسترس است. اگر شما در خارج از کشور هستید، دسترسی به کانال به شدت ممنوع است. حتی بریتانیایی ها نیز این را متوجه می شود . بنابراین برای تماشای ، Sky Sports در ایران با خرید VPN ، با ما همراه باشید.

آموزش تماشای شبکه ی Sky Sports در ایران

Sky Sports گروهی از کانال های تلویزیونی اشتراکی است که توسط شرکت ماهواره Pay-TV شرکت Sky اداره می شود. برای دسترسی به Sky Sports شما باید Sky Go یا اشتراک Now را داشته باشید. به غیر از آن، شما دسترسی به کانال را نخواهید داشت.

از سوی دیگر اگر در خارج از انگلستان هستید، Sky Sports را نمیتوانید تماشا کنید. وقتی سعی می کنید ویدیو را از طریق Sky Go تماشا کنید، این ارور اینجا چیزی است که شما دریافت می کنید:

Sky Go فقط برای کاربرانی که از داخل انگلیس یا جمهوری ایرلند هستند قابل پخش میباشد ، متاسفانه، ما نمیتوانیم تأیید کنیم که شما در حال حاضر در این مناطق هستید. لطفا مجددا امتحان کنید. “

آموزش تماشای شبکه ی Sky Sports در ایران با VPN

هنگامی که شما از یک VPN استفاده می کنید، می توانید یک تونل مجازی را به ده ها سرور در انگلیس بسازید. که این به شما کمک می کند که وب سایت هایی را که خارج از منطقه خود دسترسی ندارید، غیر فعال کنید.

هنگامی که شما به یک سرور در انگلستان متصل می شوید، یک آدرس آی پی بریتانیایی دریافت خواهید کرد. با این کار، شما تقریبا موقعیت جغرافیایی خود را عوض می کنید و به نظر می رسد در حال مرور مستقیم از انگلستان هستید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن