آموزش تماشای شبکه ی DIGI TV در ایران

اگر به شما بگویند که یک سرویس وجود دارد که می تواند به صدها کانال تلویزیونی دسترسی داشته باشد؟ خوب، همانطور که باور نکردنی است، Digi TV این ها را برای کاربران خود ارائه می دهد که در جمهوری چک زندگی می کنند. با این حال، کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند به دلیل محدودیت های جغرافیایی قادر به تماشا نیستند. اگر این راهنما را دنبال کنید، یاد خواهید گرفت که با استفاده و خرید VPN میتوانید Digi TV را در ایران تماشا کنید.

آموزش تماشای شبکه ی DIGI TV در ایران

شما این اررور را هنگام باز کردن این شبکه دریافت خواهید کرد : “If your operator uses IP addresses that are registered abroad, the DIGI2GO service will not run on them.”

به منظور دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، شما باید از یک VPN استفاده کنید. این واقعا ساده است. همه ی چیزی که شما نیاز دارید یک VPN است که سرورهای جمهوری چک را ارائه می دهد.

در حال حاضر، از طریق سرور سرور VPN خود بروید و یک سرور در آن منطقه را انتخاب کنید. بعد، بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید و شما یک آدرس IP چک دریافت می کنید. سرانجام، هنگامی که سعی می کنید مجددا به کانال دسترسی پیدا کنید، متوجه خواهید شد که ممنوعیت جغرافیایی لغو شده است. در نهایت، با وجود اینکه در خارج از کشور پخش می کنید، بهترین نمایش ها، فیلم ها و ورزش ها را در تلویزیون Digi پخش می کنید.

آموزش تماشای شبکه ی DIGI TV در ایران با VPN

  • با یک وبسایت ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید. ما NiceVPN را پیشنهاد می کنیم.
  • برنامه VPN را بر روی Android، iOS، PC یا Mac دانلود و نصب کنید.
  • با حساب تازه تأسیس VPN خود وارد شوید.
  • به یک سرور جمهوری چک متصل شوید.
  • باز کردن وب سایت Digi TV.
  • تماشای Digi TV در در داخل ایران.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن