آموزش تماشای شبکه ی Claro Video به صورت انلاین

ویدئو کلارو یکی از بهترین سرویس های ویدئویی تحت تقاضا است که می توانید در آمریکای لاتین استفاده کنید. این یک پلتفورم پخش انلابن است که آمریکای لاتین مایل به دسترسی به حتی در هنگام سفر به خارج از کشور به سایر کشورها هستید نمیدهد. متاسفانه Claro Video یک سرویس جغرافیایی محدود است. با این حال، راه حل این مشکل، خرید VPN و استفاده از ان است و با استفاده از VPN میتوانید به راحتی این شبکه را در ایران تماشا کنید.

شبکه ی Claro Video چیست ؟

این کانال برای آمریکایی های آمریکای لاتین یک انتخاب عالی است زیرا برخی از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه تلانوویلا را ارائه می دهد و همچنین موسیقی هایی که از آنها برای گوش دادن لذت می برند. حتی با Netflix برای مشترکین هم می آید، به این معنی که محتوای ارائه شده با کیفیت بسیار بالا است. کلارو ویدیو نیز در گفتگو با بسیاری از شرکت های فعال دیگر است که می تواند به ارائه خدمات و همچنین دسترسی به آن کمک کند. برخی از این خدمات دیگر عبارتند از Crackle و اپرا، که محتوای اصلی و شرکای توزیع بیشتر در هنگام نگاه کردن به بازار آمریکا است.

Claro Video یک شبکه ی جغرافیایی محدود است. این به این معنی است که فقط کاربران موجود در یک منطقه خاص مجاز به دسترسی به آن هستند. بنابراین کاربران لاتین می توانند با نارضایتی از داشتن برنامه های مورد علاقه خود در خارج از کشور ناراحت شوند.

آموزش تماشای شبکه ی Claro Video با VPN

یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی به شما اجازه می دهد تا به یک سری از سرورها متصل شوید که پس از آن رمزگذاری کرده و مکان خود را پنهان می کنند. این عمدتا از طریق IP شما اتفاق می افتد. یک آدرس IP مسئول انتقال اطلاعات از قبیل محل سکونت یا گاهی اوقات هویت شما است. بنابراین، با خرید VPN، به شما کمک می کند آدرس IP خود را پنهان کنید. اتصال به یک سرور از راه دور به این معنی IP شما را تغییر می دهد که در آن کشور مبتنی بر سرور است. اگر به عنوان مثال به خارج از آمریکای جنوبی پرواز کنید، همه چیزهایی که باید انجام دهید، اتصال به یک سرور است که در آنجا مستقر است، و شما می توانید به راحتی شبکه را تماشا کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن