آموزش تماشای برنامه ی This Morning در ایران

مصاحبه های مشهور، اخبار ، بحث های مردمی، مسابقات، موضوعات بهداشت و موارد دیگر در شبکه ITV’s برجسته شده است. با استفاده از خرید VPN و آموزش تماشای برنامه ی This Morning در ایران با ما همراه باشید.

آموزش تماشای برنامه ی This Morning در ایران

برنده جایزه تلویزیون بریتانیا روزانه در ITV پخش می شود، که خارج از انگلستان در دسترس نیست. نمایش های هوایی در روزهای هفته از ۱۰:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ بعدازظهر پخش می شوند؛ هم چنین برنامه های اخبار، آیتم های موضعی، نمایشگاه، سبک و زیبایی، خانه و باغ، غذا، سلامت، زندگی واقعی، و خیلی بیشتر در این شبکه پخش میشوند. متأسفانه کسانی که در بریتانیا نیستند نمی توانند این صبح را تماشا کنند. اما، با خرید VPN، آنها می توانند.

یک شبکه خصوصی مجازی تکنولوژی است که یک شبکه خصوصی امن بین دو میزبان ایجاد می کند. این به شما اجازه می دهد تا از یک مکان دیگر به یک سرور امن دیگر متصل شوید و بنابراین آدرس IP شما تغییر می کند. یک ارائه دهنده VPN یک شبکه امن و رمزگذاری شده است که بر روی اتصال اینترنتی عمومی ایجاد می شود تا کاربران بتوانند هویت خود را از طریق اینترنت شناسایی کنند. از آنجا که هویت شما و فعالیت اینترنت شما را پنهان می کند، می توانید هر کاری را که می خواهید پس از اتصال به یکی از سرورهای VPN انجام دهید، به راحتی انجام دهید.

آموزش تماشای برنامه ی This Morning در ایران با VPN

  • اولا، شما باید برای یک سرویس VPN ثبت نام کنید.
  • بعدا یک حساب کاربری VPN ایجاد می کنید.
  • برنامه VPN را بر روی دستگاهی که میخواهید از آن استفاده کنید، دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه و اتصال به سرور VPN در انگلستان.
  • پس از اتصال به یک سرور UK، شما با یک آدرس آی پی بریتانیایی ارائه خواهید کرد که به نظر شما در انگلیس واقع شده اید.
  • اکنون که شما دارای یک IP بریتانیا هستید، به راحتی می توانید به ITV در خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن