آموزش تماشای آنلاین Brooklyn Nine-Nine S6 در ایران

آموزش تماشای آنلاین Brooklyn Nine-Nine S6 در ایران

در حال حاضر، در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۹، طرفداران مشتاقانه منتظر قسمت اول Brooklyn Nine-Nine S6 خواهند بود. متأسفانه، همه به غیر از آمریکایی ها ناامید خواهند شد زیرا NBC فقط خدمات خود را در داخل ایالات متحده ارائه می دهد.
با این حال نگران نباشید، خواستن توانستن است! اجازه دهید شما را به ابزاری که می توانید برای دسترسی به NBC و تماشای این شو از هر نقطه در جهان به شما معرفی کنم.

آیا برای تماشای آنلاین Brooklyn Nine-Nine S6 نیاز به VPN دارید؟

بله، متاسفانه شما نیاز به یک VPN برای تماشای آخرین فصل از بروکلین Nine-Nine دارید. به این دلیل که شبکه ای که پس از قطع لغو آن دوباره نمایش داده می شود، یعنی NBC تنها خدمات جریان خود را در داخل ایالات متحده ارائه می دهد. این بدان معنی است که هر کسی که سعی می کند از سایتی خارج از کشور شبکه NBC را تماشا کند، شانسی نخواهد داشت.

نحوه تماشای Brooklyn Nine-Nine S6 با VPN

اولین وسیله ای است که می توانید از آن برای انهدام NBC و تماشای Brooklyn Nine-Nine S6 استفاده کنید، یک VPN است.
به عبارت دیگر، آدرس آی پی عمومی شما برای مطابقت با محل سرور VPN تغییر می کند. کل پروسس ممکن است فنی باشد، اما در اینجا همه چیزهایی که باید انجام دهید برای تماشای Brooklyn Nine-Nine S6 با یک VPN ارائه داده شده است:

    یک سایت ارائه دهنده VPN را سرچ کنید و برای سرویس در آن ثبت نام کنید.(
NiceVPN )
    دانلود نرم افزار برنامه ای که در دستگاه شما کار می کند را شروع کنید. شما معمولا برنامه ها را برای دستگاه های Windows، MacOS، Android و iOS پیدا می کنید.
    راه اندازی برنامه و ورود به حساب کاربری خود.
    یک سرور آمریکایی را انتخاب کنید (به یاد داشته باشید، شما نیاز به U.S. IP برای NBC دارید).
    هنگامی که اتصال برقرار می شود، به سرویس streaming NBC هدایت شده و از آن لذت ببرید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن