شما می توانید یک کاربر آمریکایی باشید و آن هم تنها با استفاده از سرویس های VPN آمریکایی، می توانید به همه سایت های محبوب تان دسترسی داشته باشید و هیچ گونه محدودیتی را نبینید! از دیدن سایت های Netflix، BBC، Hulu و صد ها سایت دیگر که دارای محدودیت جغرافیایی هستند لذت ببرید، تنها کافی است یک VPN خوب داشته باشید.
  • تجربه ای بی حد و حصر در گشت و گذار اینترنتی
اگر شما توانایی دسترسی به همه سایت های دنیا را نداشته باشید، پس معنای ” شبکه گسترده جهانی ” چیست؟! اگر قرار بود اینترنت وظیفه نزدیک کردن مردم دنیا و اشتراک اطلاعات آنها را داشته باشد، پس این همه محدودیت برای چیست؟! آیا تناقضی در اساس پایه ریزی اینترنت و وضعیت فعلی آن وجود ندارد؟
vpn کریو

buy kerio vpn

برای مثال دسترسی بسیار سخت ساکنان عربستان سعودی به شبکه جهانی اینترنت است، دولت عربستان سعودی یا همان آل سعود، دسترسی مردم به اینترنت را به شدت کنترل می کنند و تا حد بسیار بالایی دسترسی آنان به شبکه جهانی و گسترده اینترنت را محدود کرده اند. اگر شما ساکن کشوری مانند عربستان سعودی یا کشور های مشابه هستید، استفاده از فیلتر شکن برای شما از هر کس دیگری مفید تر خواهد بود. استفاده VPN کریو در این کشور ها دارای مزیت های مختلفی است، اولین مزیت و مهمترین آن امنیت است، شما دیگر از طریق دولت قابل شناسایی نیستید و امکان ردیابی شما بسیار سخت تر و مشکل تر خواهد بود و اگر از سرویس خوبی استفاده کرده باشید، غیر ممکن نیز می شود. تمام رد پای شما در فضای اینترنت محو خواهد شد و هیچ وقت اطلاعات شما بدست آنها نخواهد افتاد، از طرفی می توانید به دامنه وسیعی از سایت های مختلف مسدود شده توسط دولت دست بیابید. سایت هایی که بخاطر آزادی و اندیشه توسط دولتی مانند آل سعود بر روی مردم کشورش بسته است، سایت هایی مانند فیسبوک، توییتر و یوتیوب نیز از سایت های فیلتر شده در این کشور هستند و ویژگی مفید دیگر، دسترسی به سایت های با محدودیت جغرافیایی است. مردم این کشور هم می توانند به سادگی و با خیالی آسوده همانند یک شهروند آمریکایی به تمام دنیای اینترنت متصل شوند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن