آموزش باز کردن LinkedIn در ایران

ما همه با شبکه حرفه ای LinkedIn آشنا هستیم. بیش از ۵۹۰ میلیون عضو ثبت شده در ۲۰۰ کشور دارد. با این حال، یک کشور که بیش از ۱٫۳ درصد از کاربران LinkedIn را نمایندگی کرد، استفاده از سرویس را مسدود کرده است. بله ما در مورد کشور روسیه و کشور ایران صحبت میکنیم. اما از زمان بلوک، تعداد کاربران در روسیه ۱ میلیون افزایش یافته است. بنابراین، آیا می خواهید بدانید که چگونه باید به این ئبسایت دسترسی پیدا کنید؟ این راهنمای را بررسی کنید و با خرید VPN به اسانی میتوانید به وبسایت LinkedIn دسترسی پیدا کنید.

آموزش باز کردن LinkedIn در ایران با VPN

در روسیه، تمام ISP ها به وسیله قانون مجبور به اجرای انسداد هستند. روسیه قوانینی را برای کنترل استفاده از اینترنت ساکنانش اعمال کرده است. این کشور دادههای مربوط به همه کاربران اینترنت در داخل مرزهای ملی را ذخیره می کند و ادعا می کند که این به معنای محافظت از افراد اینترنتی است. با این حال، دیگر شکاکان ممکن است به این باور برسند که به سادگی به دنبال روش ساده برای دسترسی به داده های خود هستند.

بنابراین، همانطور که LinkedIn از ذخیره کردن اطلاعاتی که از کاربران آن در سرزمین روسیه جمع آوری می کرد، منازعه آغاز شد. LinkedIn آماده نیست تا با این مقررات موافقت کند و اطلاعات را در سرورهای روسیه ذخیره نخواهد کرد. بنابراین، روسیه تمام دسترسی به بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای را در مرزهای خود مسدود کرد.

برای دسترسی به LinkedIn در یک کشور مانند روسیه، و یا ایران شما باید رویکرد اینترنتی خود را بی نام ببرید. شما می توانید به آسانی این کار را زمانی انجام دهید هر وقت که از VPN استفاده می کنید. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که به هر سرور ارائه شده توسط مشتری VPN خود را وصل کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، داده های شما رمزگذاری می شوند و آدرس IP شما در آن قرار می گیرد. در نتیجه، زمانی که از LinkedIn استفاده می کنید، متوجه خواهید شد که هیچ ممنوعیتی وجود ندارد و شما آزاد هستید که هر آنچه را که بخواهید انجام دهید.

باز کردن LinkedIn در ایران با VPN

  • با یک ارائه دهنده VPN ثبت نام کنید.
  • برنامه VPN را بر روی Android، iOS، PC یا Mac دانلود و نصب کنید.
  • با حساب کاربری VPN خود وارد شوید
  • اتصال به سرور VPN
  • اکنون که ترافیک شما رمزگذاری شده است، LinkedIn را راه اندازی کنید.
  • از این شبکه عظیم استفاده کنید و لذت ببرید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن