آموزش باز کردن Google Hangouts در ایران

Google Hangouts یکی دیگر از راه های برقراری ارتباط با افراد در سراسر جهان است. متاسفانه، در ایران امکان پذیر نیست. با توجه به مقررات سختگیرانه دولت، قابلیتهای ویدیویی و صدا در Hangouts غیرقابل دسترس هستند. البته، به یاد داشته باشید که ساکنان ایران میتوانند از VPN استفاده می کنند. پس برای آموزش باز کردن Google Hangouts در ایران با خرید VPN با ما همراه باشید.

آموزش باز کردن Google Hangouts در ایران با خرید VPN

دولت ایران قوانین بسیار سختی را در مورد مقررات اینترنتی اعمال می کند. اما اتصال به VPN می تواند وضعیت اینترنت را تعمیر کند. VPN، شبکه خصوصی مجازی، یک تونل دیجیتال ایجاد می کند که از طریق آن دستگاه شما به اینترنت دسترسی پیدا می کند. همچنین اتصال شما را از طریق یک سرور اختصاصی در کشور شما انتخاب می کند.

نه تنها این به شما یک سطح امنیتی و حریم خصوصی را می دهد بلکه با یک آدرس IP جدید و موقت نیز ارائه می دهد. با آدرس IP که به دست می آید، شما می توانید به محتوا در کشور متصل شوید.

Google Hangouts چیست ؟

Google Hangouts یک راه عالی برای برقراری ارتباط با افراد است. شما می توانید تمام مخاطبین خود را با چت گروهی برای ۱۵۰ نفر تشکیل دهید و هر مکالمه را به یک تماس ویدیویی گروهی با حداکثر ۱۰ مخاطب تبدیل کنید. نظر خودتان را با پیام های وضعیت، عکس ها، فیلم ها، نقشه ها، شکلک ها، برچسب ها و GIF های متحرک خود بیان کنید. علاوه بر این، شما می توانید هر شماره تلفن در جهان را فراخوانی کنید (و تمام تماس ها با سایر کاربران Hangouts رایگان هستند. همچنین میتوانید حساب Google Voice خود را برای تماس تلفنی، پیام کوتاه SMS و ادغام صوتی تلفنی متصل کنید. )

آموزش باز کردن Google Hangouts در ایران با خرید VPN

  • اولین کار خرید VPN است.
  •  برنامه VPN را بروی دستگاهی که میخواهید از آن سرویس استفاده کنید را دانلود و نصب کنید.
  • اتصال به سرور دیگری از کشور که در آن چنین خدماتی در دسترس است.
  • از Google Hangouts آزادانه در ایران استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن