آموزش باز کردن Discord با VPN

Discord، یک برنامه صدای محبوب و متن برای علاقهمندان به بازی، در چین مسدود شده است. با این حال، دسترسی به آن هنوز امکان پذیر است. با استفاده از VPN، پارسه در چین می تواند با وجود فایروال بزرگ، از سکوی Discord استفاده کند. با ما همراه باشید تا بدانید که چگونه می توانید در مقاله زیر از VPN استفاده کنید.

آیا Discord در چین مسدود است؟

فایروال بزرگ چین تنظیم و فیلتر کردن اینترنت در داخل کشور است. نقش آن برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت های خارجی خاص و کاهش ترافیک اینترنتی بین المللی است. Discord به توییتر، WhatsApp و سایر برنامه ها در فهرست خدمات مسدود شده در چین پیوست. دولت چین افزایش تلاش های سانسور و محدود کردن ارتباطات ساکنان چین برای امنیت ملی را افزایش داده است.

آموزش باز کردن Discord با VPN

خرید VPN اتصال شما را تأمین می کند و ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند تا اطلاعات، مکان جغرافیایی و اطالعات خود را در حالی که شما در چین آنلاین هستید، حفظ کنید. سرویس VPN به شما امکان می دهد آدرس IP کشور انتخابی خود را از مکان های مختلف سرور در سراسر جهان انتخاب کنید. این مانع از دسترسی فایروال بزرگ به وب سایت ها، سرویس ها و کانال هایی است که می خواهید بازدید کنید.

آموزش باز کردن Discord با VPN

  • با یک ارائه دهنده خدمات VPN ثبت نام کنید
  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، آندروید، دستگاه iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و وارد شدن با استفاده از حساب VPN خود.
  • در حال حاضر، به یک سرور متصل شوید که در آن Discord موجود است.
  • در نهایت، از Discord بدون محدودیت استفاده کنید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن