آموزش باز کردن وبسایت Pandora در ایران

پاندورا یکی از شرکت های بزرگ در فضای پخش موسیقی است. بسیاری به راحتی می گویند که پاندورا راه را برای نرم افزار هایی مانند Tidal، Apple Music و Spotify باز کرده است.

Pandora چیست ؟

پاندورا که در ژانویه سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است. در یک لحظه، شرکت به شدت به این نتیجه رسید که تیم وسترگرن (مدیر عامل شرکت) مجبور شد تیم خود را از ۵۰ کارمند متقاعد کند که بیش از ۲ سال بدون پرداخت هزینه کار کند. این نوع از استقامت است که دیده می شود شرکت به بیش از ۹۰ میلیون مشترک تا به امروز دارد.

در هسته آن Pandora پلتفرمی است که به شما اجازه می دهد تا “ایستگاه رادیویی” خود را با ایجاد لیستی از آهنگ های دیگر که بسیار شبیه به آن ها است جستجو کنید. شما لیستی از آهنگ های دیگر که دارای ویژگی های موسیقی مشابه هستند را می گیرید، که بوسیله بنیانگذاران پروژه Genome Music نامگذاری شده است. این اساسا الگوریتمی است که از بیش از ۴۵۰ ویژگی برای طبقه بندی موسیقی استفاده می کند؛ پیشنهادات پاندورا را بیشتر در معرض علاقه شما قرار می دهد.

پاندورا به عنوان یک سرویس freemium عمل می کند. به عبارت دیگر، کاربران می توانند بدون هیچ هزینه ثبت نام کرده و از سرویس های سطح پایه استفاده کنند. آنها گزینه ای برای لذت بردن از ویژگی های اضافی دارند، در صورتی که مشترکان پرداخت می شوند. داشتن یک حساب کاربری رایگان به شما این امکان را می دهد تا هر زمان که بخواهید تبلیغات داشته باشید. هنوز هم ارزش زیادی دارد حتی اگر مشترکان پرداخت نباشند. این سرویس سه مرحله را انتخاب می کند. Pandora، Pandora Plus و سپس Pandora Premium وجود دارد.

VPN چیست ؟

اساسا VPN به مجموعه ای از سرورهایی است که در قسمت های مختلف جهان قرار دارند میگویند که کاربران مشترک می توانند به آن متصل شوند. در انجام این کار، آنها قادر به دور زدن هرگونه محدودیت جغرافیایی هستند که ممکن است در راه آنها ایستاده باشند و دسترسی به سایت ها و کانال هایی که در منطقه خود در دسترس نخواهند بود. برای مثال، برای باز کردن Pandora در خارج از ایالات متحده، همه کاری که کاربر باید انجام دهد، اتصال به یک سرور VPN آمریکایی است.

آموزش باز کردن وبسایت Pandora در ایران با VPN

  • شما باید یک VPN تهیه کنید.
  • برنامه VPN را بر روی کامپیوتر، مک، اندروید، iOS دانلود و نصب کنید.
  • راه اندازی برنامه VPN و ورود به سیستم
  • به سرور VPN آمریکا متصل شوید.
  • شما هم اکنون می توانید از Pandora در ایران استفاده کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن