فرانک مدرانو یکی از متخصصین آمریکایی در زمینه ی رشته ی ورزشی کالیستنیکس است. وبسایت فرانک در ایران در دسترس نیست اما با خرید VPN میتوانید به راحتی این وبسایت را باز کنید. با ما همراه باشید.

ورزش کالیستنیکس چیست ؟

تمرینات کالیستنیک (Calisthenics Workout) گونه‌ای از تمرینات ایزوتونیک است که با تکیه بر انقباض ایزوتونیک (نوعی انقباض ماهیچه‌ها در بدن انسان) موجب افزایش توان و قدرت تارهای ماهیچهٔ انسان می‌شود. ویژگی بارز تمرینات کالیستنیک اینست که می‌توان آن‌ها را در محیطی غیر از محیط باشگاه انجام داد.

این تمرینات به نام تمرینات با استفاده از وزن بدن نیز شناخته می‌شوند. تمرینات کالیستنیک، می‌توانند به خودی خود، به عنوان یک روتین ورزشی، برنامهٔ لاغری، بدنسازی، یا تناسب اندام بکار گرفته شوند و کاملاً مناسب تازه‌کارها، میانه‌روها، و حرفه‌ای‌ها می‌باشد.

فرانک مدرانو قبل از شروع ورزش به گفته ی خودش یک زندگی عادی را تا قبل از ۳۰ سالگی داشته است. در این زمان او اضافه وزن داشته و همیشه احساس خستگی و ضعف داشته است. با گذشت سال ها پشت سر هم وزن فرانک نیز بیشتر میشد تا زمانی که فرانک شروع به فکر برای تغییر در زندگی خود کرد.

اولین بار فرانک در سال ۲۰۰۶ برای عضویت در اولین باشگاه خود اقدام کرد و شروع به ورزش وزنه برداری کرد ، و در مدت زمان کوتاهی متوجه تغییرات و تناسب اندام خود شد.
و پس از ان فرانک به بدن سازی روی اورد که باعث شد او در مورد حرفه ای در صنعت ورزش شروع به فکر کردن کند.
پس از گذراندن وقت در ورزشگاه و تقویت اعتماد به نفس با توانایی هایش، فرانک تمرینات کلیستنیکس را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد. همانطور که خودش گفت، کلیستنیکس به او فرصت بیشتری برای کنترل بدنش داد و توانایی های خود را بیشتر کرد.

آموزش باز کردن وبسایت فرانک مدرانو در ایران با VPN

  • برای سرویس VPN ثبت نام کنید
  • ایجاد یک حساب کاربری VPN برای خودتان.
  • برنامه VPN بر روی دستگاهی دانلود و نصب کنید که میخواهید وبسایت فرانک را در آن مشاهده کنید.
  • راه اندازی برنامه و اتصال به سرور VPN در آمریکا.
  • لذت ببرید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن