آموزش باز کردن فیلتر Paltalk در ایران

آموزش باز کردن فیلتر Paltalk در ایران

اعضای Paltalk در ایران با توجه به محدودیت های دولتی برای دسترسی به این پلتفرم از برخی مشکلات برخوردار هستند. صرف نظر از وضعیت اینترنت در ایران، ساکنین آن هنوز می توانند راهی برای انحلال و استفاده از Paltalk با استفاده از VPN پیدا کنند. در این مقاله با ما همراه باشید.

Paltalk در ایرانی مسدود شده است

ممنوعیت VoIP در ایران به این معنی است که ویژگی های تماس تلفنی در برنامه های محبوب مانند Paltalk، WhatsApp، Viber و SnapChat از داخل کشور قابل دسترسی نیستند. اتصال از طریق آدرس آی پی ایران به شما اجازه دسترسی به سرویس VoIP نخواهد داد. دولت ایران بسیاری از VoIP های رایگان و خارجی را متوقف می کند تا ساکنان خود را برای اشتراک دادن به حامل های ملی خود تشویق کنند.

چگونه Paltalk را در ایران Unblock کنیم؟

با وجود محدودیت های اینترنت ایران، Paltalk را می توان در ایران با استفاده از یک شبکه شخصی خصوصی Unblock کرد. VPN یک راه حل برای استفاده از هر وبسایت، برنامه یا سرویس محدود شده است. VPN اجازه می دهد تا کاربران خود را به دسترسی به یک شبکه خصوصی که در آن تمام داده های خود را قبل از رسیدن به شبکه عمومی، که اینترنت است، عبور دهند. زمانی که به سرور دیگری متصل می شوید، یک آدرس IP جدید دریافت می کنید.

در اینجا نحوه باز کردن Paltalk در ایران را با استفاده از یک VPN نشان داده ایم:

  • ثبت نام در NiceVPN
  • خرید کریو و خرید vpn
  • برنامه را در دستگاهی که مایل به استفاده از Paltalk در آن هستید، دانلود و نصب کنید.
  • اتصال به یک سرور که Paltalk در دسترس است.
  • در حال حاضر، شما می توانید Paltalk در ایران را بدون هرگونه محدودیت دسترسی داشته باشید.

برای جلوگیری از محدودیت های تحریم شده توسط Paltalk توسط ایران، همه ی چیزی که باید انجام دهید این است که به NiceVPN مشترک شوید. که یک ارائه دهنده خدمات مطمئن و قابل اطمینان است که به اندازه کافی قدرتمند است تا محتوای جهانی را مسدود کند.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن