آموزش باز کردن سایت Putlocker

من روزهای را که Putlocker یکی از محبوب ترین سایت ها بود، به یاد می آورم. این قبل از جریان خدمات یک دهم بود. با این حال، امروزه Putlocker در بسیاری از کشورها در سراسر جهان ممنوع است.
اگر شما علاقه مند به استفاده از این سایت برای سرگرمی های خود هستید، اما به نظر نمی رسد که به آن دسترسی داشته باشید، این مقاله برای شما مناسب است. در ادامه به بررسی نحوه Unlock کردن Putlocker با VPN در ۵ مرحله ساده میپردازیم.

آموزش باز کردن سایت Putlocker با VPN

VPN دارای دو ویژگی اساسی است: (۱) رمزگذاری اطلاعات شما و (۲) ترافیک خود را از طریق سرورهای امن خود مجددا راه اندازی کنید. حالا وقتی که ترافیک شما دوباره روت می شود، آدرس آی پی عمومی شما تغییر می کند تا مطابقت با محل سرور مورد نظر شما را داشته باشد. تغییر آدرس IP شما، گه گاه و ساده ترین راه برای دور زدن ممنوعیت های جغرافیایی است. این به این علت است که ممنوعیت های بیشتر بر اساس آدرس های IP است. یک سازمان نظارتی می تواند به سادگی برخی از IP ها را از دسترسی به وب سایت های خاصی مسدود کند.
به عبارت دیگر، VPN ها امنیت داده ها را حفظ می کنند، اتصال شما خصوصی است و امکان دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده را به شما می دهد.

آموزش باز کردن سایت Putlocker با VPN :

  • با یک ارائه دهنده معتبر و قابل اعتماد VPN ثبت نام کنید. از VPN های رایگان دور بمانید زیرا آنها فوق العاده خطرناک هستند.
  • VPN را بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنید. شما برنامه هایی را برای دستگاه های ویندوز، اندروید، iOS و MacOS خواهید یافت.
  • راه اندازی برنامه و اتصال به یک سرور از یک کشور که در آن سایت ممنوع نیست.
  • صبر کنید تا اتصال برقرار شود
  • هنگامی که این اتفاق می افتد، شما قادر خواهید بود به Putlocker دسترسی داشته باشید.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن