آموزش باز کردن تماس FaceTime در آیفون

FaceTime یک ویژگی منحصر به فرد برای دستگاه های اپل است. این اجازه می دهد تا برای تماس های ویدئویی بین کاربران بر روی آی فون خود، اپل، آی پاد لمسی یا مک انجام شود. FaceTime برای تماس های ویدئویی با کیفیت بالا است. طبیعت منحصر به فرد آن بدین معنی است که در دستگاه های ویندوز یا اندروید نیز کار نخواهد کرد. در اصل توسط استیو جابز در سال ۲۰۱۰ برای آیفون ۴ طراحی شده است، این سرویس به تدریج به پشتیبانی از تماس گروهی و همچنین FaceTime Audio ادامه یافته است.


آیا FaceTime نرم افزار خوبی است؟

منتقدان معتقدند که تماس های ساخته شده از طریق Audio FaceTime از صدای کریستال Clear هستند که حتی بهتر از آنچه شما در هنگام تماس با حامل خود دریافت می کنید. این یک جایگزین عالی برای کاربران در پوشش شبکه کم است. کاربران اپل همچنین می توانند با استفاده از ساعت های اپل خود یک تماس صوتی FaceTime ایجاد کنند و در صورت استفاده از مک یا آی فون، یک مکالمه FaceTime را ضبط کنند تا بعدا پخش شود. این ها فقط برخی از ویژگی های است که سرویس یکی از محبوب ترین در بازار است.

آموزش باز کردن تماس FaceTime در آیفون با VPN

اتصال به یک شبکه خصوصی مجازی به شما امکان می دهد اتصال خود را رمزگذاری کنید و همچنین مکان واقعی خود را پنهان کنید. برای باز کردن FaceTime در ایران، شما باید هر بار که در این کشورها هستید از یک سرور از راه دور استفاده کنید تا بتوانید از محدودیت استفاده FaceTime استفاده کنید. با استفاده از VPN شما می توانید به این سرورهای راه دور متصل شوید.

با خرید VPN به راحتی میتوانید از FaceTime در ایران استفاده کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن