آموزش استفاده از CuriosityStream با VPN

همانطور که می توان از نام ان گفت، CuriosityStream یک سرویس استریم انلاین است. این کانال این کار را از طریق مجموعه ای بزرگ از مستند های خود انجام می دهد که در میان تمام ژانرها قرار دارد. این سرویس در ایالات متحده و ۱۹۶ کشور دیگر در دسترس است. با وجود این، همه افراد به محتوای مشابه دسترسی ندارند. این باعث می شود یک مشکل بزرگ به خصوص برای بینندگان در داخل کشور ایران پیش بیاید. با این حال، همه می توانند با استفاده از خرید VPN این مشکل را به راحتی حل کنند.

آموزش استفاده از CuriosityStream با VPN

جان هادریکس، بنیانگذار Discovery Channel در سال ۲۰۱۵، در ۱۸۰۰ فیلم در فهرست خود قرار داده است. خدمات محتوا در هر دو کیفیت HD و ۴K ارائه می دهند. با این حال، شما باید کمی بیشتر برای محتوای با کیفیت ۴K پرداخت کنید. پس از شروع یک نمایش، کاربران مشترک از هیچ تبلیغی ندارند. سرویس همچنین کیفیت مشاهده را به سرعت اتصال اینترنت کاربر تنظیم می کند. بنابراین، اگر شما می خواهید در ۴K تماشا کنید، و سپس شما نیاز به سرعت حداقل ۲۵ MBps دارید.

خدمات عمدتا شامل برنامه ریزی است که بر اساس تاریخ، هنر، علم و همچنین دین است. برای هزینه بسیار پایین ۳ دلار در ماه یا ۳۰ دلار در سال، مشترکین می توانند به کتابخانه ای از محتوا که شامل نمایش مستقل و مستند چندین قسمتی است دسترسی داشته باشند. این سرویس فوق العاده ای برای جوانان است و نیز کسانی که می خواهند بیشتر در یک موضوع خاص به آموزش بپردازند.

سایت CuriosityStream بر روی یک آدرس IP کاربر برای تصمیم گیری در مورد دسترسی به آنها یا عدم دسترسی به آنها متکی است. این پروتکل اینترنت یا آدرس IP به منظور انتقال اطلاعات از قبیل مکان یا هویت کاربر به یک سایت بازدید می شود. تنها راه دسترسی آسان به CuriosityStream در خارج از ایالات متحده پس از اینکه شما قادر به دستکاری آدرس IP خود هستید و مکان خود را پنهان می کنید.

خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن