با توجه به فیلتر ( مسدود ) شده سریع سایت ها بسیاری از کاربران توانایی یافتن آدرس بدون فیلتر و مسدود نشده ی سایت را جهت خرید vpn و کریو ندارند که این مقاله برای آن ها تدارک دیده شده است ، در زیر راه هایی جهت دریافت آدرس های مسدود نشده جهت خرید فیلتر شکن را دریافت نمایید :
  • جستجو از طریق موتور های جستجو
شما می توانید نام نایس وی پی ان ( Nice VPN ) را از طریق یکی از موتور های جستجو به خصوص گوگل جستجو نمایید تا از جدید ترین آدرس های ما با خبر باشید اما چون ممکن است آدرس های جدید با تاخیر ۲ الی ۳ روز در دید موتور های جستجو قرار گیرد ، اگر در خرید خود عجله دارید به موارد بعدی توجه کنید.
  • ایمیل
کاربرانی که قصد خرید وی پی ان و یا تمدید دارند می توانند با ایمیل پشتیبانی ما ( [email protected] ) در ارتباط باشند ، در حال حاظر ۳ پشتیبان جهت پاسخگویی به شما عزیزان در حال فعالیت هستند ، این روش بهترین و سریغترین راه برای دریافت آدرس های مسدود نشده و یا به اصطلاح فیلتر نشده می باشد.
  • دریافت آدرس یاب نایس وی پی ان
شما می توانید با دریافت نرم افزار آدرس یاب ما از جدید ترین آدرس های سایت با خبر باشید اما به دلایلی این نرم افزار تنها بر روی سیستم عامل های ویندوز قابل استفاده است و به همین دلیل نمی توان این مورد را بهترین راه جهت دستیابی به جدید ترین آدرس ها تلقی کرد.
  • شماره تماس
به زودی پشتیبانی از طریق تلفن نیز به وب سایت اضافه خواهد شد که کاربران در صورت رو به رویی با مشکلی در اتصال vpn و یا هر مشکل دیگر به طور سریع مشکل خود را بیان نمایند و کاربران جدید با ایجاد تماس قادر به دریافت اطلاعات جدید سایت ها باشند . جهت دریافت شماره تماس به سایت مرجعه نمایید ( البته در حا حاظر شماره تماسی ارائه نشده است ) و این مورد به زودی اضافه خواهد شد.
آدرس جدید برای خرید vpn

New Address For buy VPN

لازم به ذکر است با وجود تمامی محدودیت هایی که اعمال می شود در حال ارائه اشتراک هایی برای شما کاربران می باشد و در هر حال می توانید با خرید کریو و یا vpn های دیگر از سرویس های ما بهره مند شوید فقط کافی است از یکی از موارد بالا ، آدرس جدید ما را دریافت نمایید.  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن