Rate this post

3 – پیدا کردن تخفیف های آنلاین ارزان قیمت

شما همیشه به دنبال آن هستید به طور مثال دوست دارید که در هزینه هایی مانند اجاره اتومبیل و یا بلیط هواپیما صرفه جویی کنید و در اینجاست که VPN شخصی مورد استفاده قرار می گیرد و به شما کمک می کند.در صورتی که قبلا نمی دانستید که اکثر سایت ها با توجه به آدرس IP و موقعیت مکانی خود ، برای افراد تخفیف هایی در نظر می گیرند.

شما می توانید این تبعیض قیمت ها را با استفاده از VPN برای مقایسه قیمت ها از کشورهای مختلف و خرید از ارزان ترین ماکن ها را ممکن کنید و بلیط را با قیمت مناسب دریافت کنید و همیشه سعی کنید که از حالت ناسناس در مرورگر خود استفاده کنید و کوکی ها و تاریخ ها را پاک کنید.

 

۴ – لذت تجربه کردن بازی های سریعتر 

آیا شما از تاخیر در بازی های آنلاین ناراضی هستید و نمی توانید بازی های آنلاین را با سرعت بالاتری انجام دهید.اگر این چنین باشد احتمالا ISP شما پهنای باند اینترنت شما را کاهش داده است و محدود کرده است . اگر چه این کار ناعادلانه است ولی اگر هم پهنای باند محدود نشود ، بعضی از کاربران از پهنای باند زیادی استفاده می کنند و باعث می شود بعضی کاربران پهنای باند کمتری داشته باشند.

 

شما می توانید با تجهیز کردن خود به یک VPN شخصی این محدوددیت پهنای باند را از بین ببرید ، ام یک نکته وجود دارد که شما باید از یک سرور VPN پرسرعت استفاده کنید و همچنین سرور VPN باید در نزدیکی محل سرور بازی که انجام می دهید باشد.

۵ – ارتباط VoIP خود را ایمن کنید.

بدیهی است که شما قطعا دوست ندارید که دولت و یا ISP و یا توسط هکرها تماس های صوتی شما را به سرقت ببرند و یا تحت نظر

قرار دهند.در حالی که بعضی از پیام رسان های چت مانند whatsApp و تلگرام تمامی اطلاعات و چت ها را رمزگذاری میکند ، در حالی که برنامه های (Voip ( Voice over Voice معمولا این ویژگی ها را ارائه نمی کنند.

در اینجاست که یک VPN شخصی به کار شما می آید و می توانند تمام اطلاعات شما را به صورت رمزگذاری ذخیره کند و می تواند ارتباطات Voip خود را با رمزگذاری ۲۵۶ بیتی ذخیره کند و این تضمین را می کند که مکالمات آنلاین بین شما و گیرنده مورد نظر ایمن بماند.

۶ – دسترسی به شبکه های خانگی در کشور خود 

اغلب شما به خارج از کشور خود سفر می کنید و می دانید که وب سایت هایی که در کشور خود قابل دسترسی هستند در کشورهای دیگر مسدود شده باشند و شما می توانید به وسیله ی یک VPN به تمامی وب سایت های که در کشور خود دسترسی داشته اید در کشور مورد نظر هم دسترسی پیدا کنید.

 

نحوه انتخاب یک VPN شخصی خوب و عالی 

حال شما با خواندن این مقاله باید بتوانید بهترین VPN شخصی را انتخاب کنید و این را هم بدانید که هر VPN شخصی مثل هم نیستند.برخی از ویژگی هایی که باید هنگام خرید یک vpn شخصی به آن دقت کرد عبارت است از :

۱ – باید دارای تعداد زیادی سرور از کشورهای مختلف باشد.

۲ – سرعت اتصال خوبی داشته باشد.

۳ – برنامه هایی برای اتصال در تمامی دستگاه ها  را داشته باشد.

۴ – از تمامی پروتکل ها پشتیبانی کند.

آموزش راه اندازی یک VPN شخصی : 

ابتدا از سایت Nicevpn اقدام به خرید VPN کرده و سایت نایس وی پی ان تعداد +۱۰۰٫۰۰۰ IP را در اختیار شما می گذارد تا شما بتوانید به طور ناشناس در مرور اینترنت ناشناس بمانید و سپس فایل مربوط به دستگاه خود را انتخاب و نصب کنید و سپس یوزر و پسورد خریداری شده را وارد کرده و همچنین ip و محل سرور را انتخاب کنید و در آخر دکمه اتصال را فشار دهید . اکنون اینترنت شما به طور کامل رمزگذاری شده است.

خرید وی پی ان
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد