مقدمه

هیچ چیز واقعاً رایگان نیست! این جمله برای VPN رایگان درست به نظر می رسد. شما ممکن است فکر کنید که مستقیماً هیچ هزینه ای برای خدمات وی پی ان رایگان پرداخت نمی کنید، اما آنچه ممکن است شما ندانید این است که بها این خدمات را با چیز ارزشمندتری مانند اطلاعات شخصی خود پرداخت می کنید.   این چطور می تواند امکان داشته باشد؟

بیشتر بخوانید و دریابید که VPN های رایگان چگونه از شما درآمد کسب می کنند!

۱- آنها کوکی ها ، چراغ های راهنمای وب و پیکسل ها را درج می کنند:

کوکی ها:
این بسته های کوچک داده می توانند تاریخچه جست و جو شما را در موتورهای جست و جو بدون اینکه شما حتی در مورد آن بدانید ردیابی کنند. WEB BECOUN ها از این جهت به کوکی های موتورهای جست و جو شباهت دارند که می تواند با استفاده از یک فایل تصویری روشن ، میزان استفاده از اینترنت شما را نیز ردیابی کند. پیکسل های ردیابی گرافیکی در ابعاد ۱×۱ می توانند که هر بار که به وب سایت یا ایمیل مراجعه می کنید بارگیری شوند و برای ردیابی فعالیت های خاص مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین ، این سه مورد چه مشترکاتی دارند؟ همه آنها به نوعی عادات آنلاین شما را ردیابی می کنند.  

۲-VPN های رایگان با اجازه دادن به تبلیغ کنندگان برای درج این ردیاب های کوچک که اطلاعات مربوط به سابقه مرور شما را جمع آوری می کنند ، از شما درآمد کسب می کنند:

آنها تبلیغات را به شما نشان می دهند اجازه دسترسی به تبلیغ کنندگان به داده های شما تنها راه کسب درآمد از VPN رایگان نیست. آنها همچنین با اجازه دادن به شرکا یا حامیان مالی خود در هنگام استفاده از خدمات خود ، درآمد بیشتری کسب می کنند. درست است ، ممکن است اکثر تبلیغات به اندازه کافی مزاحم و آزار دهنده نباشند ، اما هنوز هم می توانند کل تجربه را کمتر لذت ببرند – اگر بخواهید دو بار یا سه برابر پایین بروید ، آزار دهنده نیست زیرا این کار بسیار مانع است. چیزی که کیک را می خورد باید همان تبلیغات پاپ آپ غیرقابل انعطاف باشد که شما را مجبور می کند چند ثانیه تا یک دقیقه کامل صبر کنید!  

۳٫ آنها ایمیل شما را به شرکای تجاری خود می دهند:

  برخی از VPN های رایگان ایمیل شما را به شرکای تجاری یا اشخاص ثالث خود می دهند. این یک مشکل عظیم است زیرا شما هرگز نمی دانید که ایمیل شما برای چه مواردی قابل استفاده است.  

۴- آنها رایانه شما را به عنوان گره ای برای پرداخت به کاربران درمی آورند:

اکثر VPN های رایگان همچنین اشتراک پولی خدمات خود را ارائه می دهند. به طور معمول ، آنها به شما اجازه می دهند از خدمات VPN رایگان خود به عنوان “طعم رایگان” آنچه خدمات پولی آنها ارائه می دهد استفاده کنید. این بدان معناست که آنها از طریق اشتراک پولی خود درآمد کسب می کنند و نه از طریق خدمات رایگان. این مشکل زمانی بوجود می آید که یک شرکت خدمات VPN رایگان خود را کاملاً جدا از اشتراک پولی خود ارائه دهد. دلیل آن این است که آنها دسترسی به شبکه و رایانه شما را می فروشند ، در نتیجه آن را به یک گره خروجی تبدیل می کنند که سایر کاربران (پرداخت کننده) می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند. اگرچه ممکن است این مبادله برای خدمات رایگان VPN چندان بد نباشد ، به یاد داشته باشید که گره خروجی بودن به این معنی است که تمام ترافیک ایجاد شده توسط کاربران دیگر از طریق شما انجام می شود – از جمله ترافیک غیرقانونی. این می تواند شما را به دردسر بیاندازد و شما این کار را با مسئولیت شخصی خود به صورت رایگان انجام می دهید در حالی که این شرکت از کاربران پرداخت کننده با استفاده از شما به عنوان گره خروجی درآمد کسب می کند.  

۵- آنها سایر اطلاعات جمع آوری شده را به شرکای خود یا طرف های سوم می فروشند:

برخی از شرکت ها اعتراف می کنند که این کار را انجام داده اند ، اما ممکن است شما هنوز از آن آگاهی نداشته باشید زیرا توجه آنها به شما در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها پنهان مانده است – که بیشتر اوقات ، با اصطلاحات قانونی اصطلاح شده است تا شما را از درک کامل آنچه که در آن قرار دارید ، جلوگیری کند. دوباره خود را وارد می کنید.  

جمع بندی

  من توصیه نمی کنم از VPN های رایگان استفاده کنید. آنها اطلاعات شما را می فروشند / به اشتراک می گذارند ، به اشخاص ثالث اجازه می دهند ترافیک اینترنت شما را ردیابی کنند ، به شما تبلیغات نشان دهند و حتی با تعیین محدودیت های عمدی شما را دستکاری کنند. تمام این اقدامات در نهایت به این معنی است که حریم خصوصی شما به اندازه ای که فکر می کردید امن نیست.   منیع: GLOBAL SIGN  
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد