Rate this post
همانطور که می دانید دو شرکت HideMyAss و IPVanish از بهترین ها در فروش vpn هستند و جدیداً محدوده سرور ها را ارتقا دادند که در پایین تغییرات جدید این دو شرکت را معرفی خواهیم کرد .

HMA

این شرکت در این بروزرسانی ، ۱۵ عدد سرور اضافه کرد که در کشور های هلند ، سوییس ، آمریکا ، یونان ، فرانسه ، قبرس قرار دارند که در کشور هلند ۳ سرور در شهر های آمستردام ، اسپیکنیسه و لاهه اضافه شد. امسال شرکت HMA بیست و نه سرور که در ۱۷ کشور مختلف قرار دارد اضافه کرد و همچنین در برنامه های اختصاصی ( کانکشن ها ) ، نسخه ی ۱٫۱۶ برای سیستم عامل آندروید ، نسخه ۱٫۱۷ برای سیستم عامل IOS و ۲٫۸٫۱۹٫۰ را برای ویندوز منتشر کرد .
IPVanish-HidemyAss

IPVanish-HMA

IPvanish

این شرکت نیز ۸ عدد سرور به محدوده خود اضافه کرد که با این ارتقا ، دارای بیش از ۱۶۰ سرور در ۶۰ کشور مختلف شد . سرور های جدید در این ارتقا ، در کشور های ایرلند ، ایتالیا ، فنلاند ، چک ، انگلستان و دو سرور در کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارند و همچنین تعدادی از سرور های خود را به دو CPU چهار هسته ای انتشار داد که برای افرادی که خرید Vpn از این شرکت داشته اند ، می توان خبر خوبی باشد . علاوه بر این ، IPvanish در ماه گذشته نسخه جدید برنامه کاربردی سیستم عامل IOS را برای مشتریان خود انتشار داد.
خرید vpn خرید کریو خرید وی پی ان خرید فیلترشکن
براي خريد پروکسي اختصاصي تلگرام بدون قطعي کليک کنيد